
13:11, 25 червня 2020 р.
Надійне джерело
На автовокзалі в Ірпені встановили підзарядку для мобільних
В Ірпені на автовокзалі комунальний інтернет-провайдер Х-net першу в місті підзарядку для мобільних телефонів. Про це повідомив в.о. міського голови Ірпеня Андрій Літвинов.
"Х-net встановили першу підзарядку для мобільних з безкоштовним швидкіним доступом до Wi-Fi на новому автовокзалі. Тепер чекаючи автобус можна посидіти в інтернеті та підзарядити смартфон", - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Під Києвом знімають серіал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
3
14:36, 25 червня
34
18:22, Вчора
09:19, 17 червня
22:30, 23 червня