• Головна
  • До 1 липня слід задекларувати доходи від обробітку земельних ділянок
14:00, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

До 1 липня слід задекларувати доходи від обробітку земельних ділянок

До 01 липня слід задекларувати доходи від обробітку земельних ділянок (паїв) розміром понад 2 гектари

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платник податку, який отримує окремі види оподатковуваних доходів (прибутків), які не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування, зобов'язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію про майновий стан і доходи громадян - пп. 168.1.3 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

Згідно пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, виділених їй для особистого селянського господарства та/або на земельних частках (паях), виділених в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, підлягають оподаткуванню на загальних підставах - такі доходи оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

Громадяни, які отримали дохід від обробітку земельних ділянок, часток (паїв), розмір яких перевищує 2 га, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік до 1 липня 2020 року до податкового органу за місцем реєстрації (місцем прописки).

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором платника):

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Читайте також: Як ірпінчанам перевірити суму майнового податку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #податки #земельна ділянка #декларування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...