Відео дня
18:05, 9 липня 2020 р.

Прилипко боїться емблеми

Відео дня

У селищі запустили ініціативу «Гостомель без сміття», у рамках якої розмістили сучасні контейнери для вивезення крупних відходів. З цим у Гостомелі великі проблеми, оскільки фірма «Крамар Еко», яку завів Прилипко, таке не вивозить. Цей хлам по ярах хоронить комунальний ЖЕК, а сотні тисяч гривень списують на «ліві» фірми, ніби це вони вивозять.

Нові баки з крупним сміттям були благодійною ініціативою. Тобто і для людей в Гостомелі, і для бюджету вивіз мав бути безкоштовним. Причому вивозити мали на спецполігон для переробки.

Через дві години після встановлення контейнерів, керуючись терміновим розпорядженням Юрія Прилипка, комунальники змусили забрати контейнери.

Ініціатори акції кажуть, що тут є дві причини. Не буде крупного сміття, не вийде списувати кошти з бюджету на свою фірму. Друга причина: на контейнері є логотип «Нові обличчя».

«Чого злякався Прилипко, втрати одного з потоків лівих грошей чи логотипу нашої команди? Швидше за все, і потоки грошей хоче зберегти і «Нові обличчя» в Гостомель не пустити. Це страшний сон Прилипка. І він справдиться!», − заявила Ольга Смолянчук, одна з ініціаторів акції «Гостомель без сміття».

Якщо Ви хочете поділитися проблемою, яка у Гостомелі роками не вирішується, − виходьте на зв'язок +38(066) 570-48-19 (Viber), а також приєднуйтесь до Facebook-групи «За Гостомельську громаду!».

Читайте також: У Гостомелі встановлюють контейнери для негабаритного сміття

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #Гостомель #сміття #Прилипко #нові обличчя
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...