
Фото
10:49, 17 липня 2020 р.
Надійне джерело
Народила і викинула на смітник: в Коцюбинському знайшли мертве 7-місячне немовля
Фото
17 липня на одному зі смітників селища Коцюбинського знайшли мертву недоношену дитину. Її викинули разом з матрацом.
Близько 4-ї ранку мертву дитину на смітнику знайшов чоловік, який збирав порожні пляшки.

Працівники зараз опитують мешканців та шукають горе-батьків. Біля смітників УЖКГ "Біличі" встановило камери спостереження, але розпізнати особу, яка викидає щось біля смітника, просто неможливо.
За однією з версій, це могли бути пологи, викликані штучно або викидень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:22, 16 червня
91
15:15, 22 червня
18:22, Вчора
18:22, Вчора