
Ірпінчанам на замітку
17:47, 26 липня 2020 р.
Надійне джерело
В Ірпені +3 нових хворих за вихідні
Ірпінчанам на замітку

За вихідні кількість хворих на коронавірус на Київщині лише зростає.
Впродовж вихідних 25-26 липня в Ірпені виявили 3 нових хворих на COVID-19. Загалом, за даними Київського обласного лабораторного центру, в області за два дні підтверджено 82 випадки захворювання на коронавірус. В тому числі у дітей та у медиків.

По регіону нові підтверджені випадки розподілились наступним чином:
- Ірпінь- 3;
- Буча- 3;
- Гостомель-0;
- Коцюбинське-1.
Крім того, одужало:
- Буча- 10;
- Ірпінь- 11;
- Гостомель-3;
- Ворзель-1;
- Коцюбинське-2.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Карантин продовжили до кінця літа: регіони поділять на 4 зони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:12, 18 червня
1
15:15, 22 червня
2
15:06, 22 червня
1
15:10, 22 червня