• Головна
  • Обладнання для свердловин запропонував виробник №1 в Україні
Новини компаній
09:40, 29 липня 2020 р.

Обладнання для свердловин запропонував виробник №1 в Україні

Новини компаній

Вода – необхідна частина життя людини, тому її джерело постає першим питанням в новому житлі. Володарі приватних будинків часто не мають можливості під'єднатися до міських мереж, щоб мати доступ до водопостачання. Але цьому шляху є добра альтернатива, яка за якістю води навіть краща – це свердловина. Мати своє джерело чистої природної води прагнуть всі, і магазин обладнання https://skvagina.com.ua/ допоможе вам здобути необхідні зручності для якісного рівня життя. Однією з найважливіших частин системи такого способу водопостачання є насос. VDS Center має великий вибір заглибних насосів і знає про це обладнання все.

Обладнання для свердловин запропонував виробник №1 в Україні, фото-1

Отже, свердловинний насос використовується для подачі чистої води в домівку. Він відповідає за водопостачання, регулює тиск на водних магістралях та зрошувальних системах. Заглибні насоси можуть мати два види схем управління – механічну або електронну. Від неї залежить те, як буде регулюватися напруга тиску. Перший варіант передбачає комплект механічної автоматики та гідроакумулятор. В наявності у електронної системи управління контролер тиску. Якщо класифікувати насоси за функціями, які вони виконують, то тут виділяють:

  • дренажні;
  • циркуляційні;
  • водопідіймальні.

Дренажні насоси використовуються для відкачування води з каналізації, підвалів, шахт. Циркуляційні працюють як регулятори перекачування рідини в системах опалення. Підіймальні насоси як раз використовуються для того, щоб підіймати воду із землі у свердловині.

Водопідіймальні насоси в свою чергу поділяються на:

  • поверхневі - найкраще підходять для невеликих глибини (до 8 метрів);
  • глибинні або колодязні (для свердловин глибших за 8 метрів);
  • заглибні дренажні насоси – для каналізацій та відкачування води.

Насоси для свердловин поділяються на види:

  • вихрові;
  • відцентрові;
  • шнекові.

Важливо знати, що існують два види виконання свердловинних насосів, що передбачає різні шляхи їх встановлення. Поверхневий вид рекомендується використовувати для неглибоких свердловин (до 8 метрів), на будь-якій рівній поверхні або приямку, а шланг для забору води опускається в обсадну трубу. Погружна система відрізняється тим, що може працювати із набагато більшими глибинами. Якщо ви вирішили налагоджувати водопостачальну систему самостійно, без допомоги спеціалістів, радимо уважно ознайомитися із функціональними характеристиками насосів, щоб зробити зважений вибір. Ще до придбання обладнання треба розрахувати всі можливі варіанти та зробити необхідний запас для того, щоб уникнути неприємностей у рази аварії або зливи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...