Новини компаній
11:16, 2 липня 2020 р.

Декілька міфів про брекети

Новини компаній

Спеціалісти стоматології Dental Home у Тернополі завжди прагнуть допомогти своїм клієнтам, навіть через інтернет мережу. Тому в цій статті ми зруйнуємо декілька міфів про встановлення брекет-системи. Іноді питання від клієнтів досить логічні, але в більшості вони формуються через необізнаність. Тому прийшов час зібрати всі ці питання і спростувати їх зі сторони спеціалістів.

1. Чому правильний прикус настільки важливий?

Неправильне положення зубного ряду може негативно позначитися на роботі інших систем організму, таких як шлунково-кишковий тракт, дихальна система, щелепного суглобу. У деяких випадках порушуються функції мови та жування. Також неправильний прикус призводить до зовнішньої деформації лиця. Не забуваємо також про естетичний вигляд, оскільки через таку проблему часто з’являються комплекси.

2. Як саме відбувається процес виправлення зубів?

Незнімні конструкції використовуються для виправлення прикусу в будь-якому віці і поділяються на такі види:

  • металеві,
  • сапфірові,
  • керамічні,
  • лінгвальні.

Лікар допоможе Вам підібрати найкращий варіант, враховуючи побажання пацієнта.

3. Що таке брекети?

Брекет – система - орієнтує положення зуба в трьох площинах. До кожного «замочка» прикріплюється дуга, виготовлена з спеціального матеріалу, який володіє таким явищем, як «пам'ять форми». В результаті, під пильним наглядом лікаря, зуби вирівнюються і змінюється прикус.

4. Чи існують протипоказання щодо встановлення?

Прямих протипоказань для цієї системи немає. Але при серйозних порушеннях зубного ряду, часто спочатку використовують хірургічні методи і після цього встановлюють брекети.

5. Брекети призначені тільки для молодих пацієнтів?

Не існує чітких вікових обмежень і можна вирівнювати зуби в будь-якому віці. Єдиною перевагою встановлення брекетів в молодому віці є те, що результат буде швидшим та менш болісним.

6. Наскільки це боляче?

Процедура установки брекетів абсолютно безболісна. Перші декілька днів після установки системи може з'явитися відчуття дискомфорту і незначні больові відчуття, оскільки зуби ще не привикли до тиску. Така ж ситуація може відбуватися після щомісячної заміни дуги. Біль свідчить про те, що відбувається процес вирівнювання.

7. Скільки часу потрібно?

Термін лікування залежить від віку і наявної проблеми, тому період носіння брекетів завжди встановлюється лікарем. Мінімальний термін лікування складає 6 місяців, максимальний може тривати від 2 до 4 років.

8. Поверхня моїх зубів погіршиться після лікування?

При проведенні правильної гігієни ротової порожнини ніяких проблем не може бути. Необхідною умовою при використанні цих систем є чистка зубів після кожного прийому їжі. Брекети наносять на спеціальний стоматологічний клей, який містить у своєму складі іони кальцію і фтору. За рахунок цього, поверхня зуба не руйнується в період лікування.

9. Які обмеження в продуктах? Чи потрібно мені дотримуватися дієти?

Не варто вживати дуже тверду їжу – це горіхи, льодяники, гумки, тягучі солодощі, моркву, яблука. Рекомендується різати їжу на дрібні шматочки і акуратно пережовувати протягом перших 3-4 місяців лікування. Варто також обмежити вживання надто холодної та гарячої їжі.

10. Чи існують інші способи виправлення неправильного прикусу, які будуть менш помітні?

На даний момент існує 2 види непомітних для оточуючих брекет-конструкцій, це сапфіровий та лінгвістичний вид. Вони виглядають естетично привабливо і не спричиняють дискомфорт для пацієнта. Єдиним мінусом є те, що термін лікування такими системами трішки більший у порівнянні з металевим типом.

Наша стоматологія пропонує скористатися послугою встановлення брекетів у Тернополі за найбільш вигідною вартістю. Актуальні ціни лікування можна переглянути на сайті. Але для визначення остаточної вартості варто здійснити запис на консультацію з лікарем – ортодонтом. Ваша посмішка у наших надійних руках!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стоматологія #брекети
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...