• Головна
  • Тепловізійне обстеження житлових будинків
Новини компаній
13:58, 24 серпня 2020 р.

Тепловізійне обстеження житлових будинків

Новини компаній

Слід зазначити, що одним з найбільш ефективних методів проведення енергоаудиту житлового будинку є тепловизионное обстеження. Тепловізійне обстеження полягає в отримання інформації про реальний стан огороджувальних конструкцій будівлі за допомогою тепловізора - пристрою для спостереження за розподілом температури досліджуваної поверхні.

Якщо ви бажаєте замовити енергоаудит, то вам варто ознайомитися з пропозицією компанії Энерго Х.Про порядок проведення енергоаудита та ціну ви можете дізнатися на сайті компанії.

Обстеження будівлі тепловізором

Тепловізійний енергоаудит житлового будинку допоможе визначити:

  • місця витоку тепла,
  • зони з недостатньою теплоізоляцією даху, стін, огороджувальних конструкцій,
  • зони перегріву,
  • місця аварій, наприклад, прориви труб гарячого водопостачання,
  • місця витоку води,
  • дефекти будівництва.

Під час телевізійного обстеження вимірюється температура поверхонь за допомогою спеціальних тепловізійних камер. Тепловізійні камери розпізнають світло в тепловому спектрі. Тепловізійні зображення будівель показують різницю температури на поверхні об'єкта, в окремо взятих приміщеннях або на різних частинах споруди.

Тепловізійні знімки допомагають визначити, чи потребує будівля або об'єкт додаткової теплоізоляції, в яких місцях будівлю необхідно утеплити, і в якому обсязі найкраще це зробити. Тепловізійні зображення також можна використовувати для контролю якості проведених теплоізоляційних робіт, витоку тепла з швів будівель, недоліки утеплення.

Перед покупкою приватного житлового будинку також є сенс провести тепловизионное обстеження. Навіть нові будинки можуть мати слабку теплоізоляцію або дірки в теплової ізоляції огороджувальних конструкцій.

Тепловізійне обстеження можна проводити як зсередини, так і зовні будинку. Енергоаудитор повинен сам вирішити, який спосіб проведення телевізійного обстеження дасть найбільший результат, беручи до уваги стан будівлі і погодні умови.

Найчастіше проводиться внутрішнє тепловизионное обстеження, так як теплові втрати, які виявлені із зовнішнього боку стіни, можуть утворюватися в різних частинах будівлі. Тепло, не завжди залишає будівлю по прямій через стіну. Втрати можуть утворюватися в одному місці, а залишати будівлю в іншому.

Також, під час вітряної погоди складно визначити різницю температури оболонки будівлі з зовнішньої сторони. Як правило, тепловизионное обстеження, проведене зсередини будівлі, дає більш точні результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...