• Головна
  • Золоті ланцюжки в Харкові: що запропонувала ювелірна мода в 2020
Новини компаній
16:47, 26 серпня 2020 р.

Золоті ланцюжки в Харкові: що запропонувала ювелірна мода в 2020

Новини компаній

Мода в ювелірному мистецтві не така стрімка, як в fashion-індустрії одягу чи взуття. Це пов’язано, перш за все, зі складністю розробки і виробництва продукції. Тому багато брендів надають перевагу класичним вишуканим моделям, які будуть актуальними довгий час. Саме класика є найбільш популярною і при виборі золотого ланцюжка – однієї з найпоширеніших і найуніверсальніших прикрас. Незважаючи на це, в 2020 році все ж таки можна виділити декілька основних трендів.

Масивність

Головним акцентом сучасного образу може стати об’ємний ланцюжок, який складається з масивних ланок. Часто перевага надається виробам з якірним плетінням через їх міцність і універсальність. Однак серед асортименту інтернет-магазину Oniks.ua - https://oniks.ua/categories/tsepochki-iz-zolota/gorod-is-kharkov/ - можна обрати золоті ланцюжки в Харкові і більш оригінальних моделей. Масивні прикраси із цікавим плетінням можна використовувати як у вечірньому, так і повсякденному образі. При цьому їх не має бути багато – ланцюжок краще поєднати не більш як із 1-2 виробами.

Багатошаровість

Тренд на комбінування декількох виробів різної довжини і товщини з’явився ще у минулому році. Дизайнери запевняють, що таке поєднання залишатиметься актуальним і надалі. При цьому комбінувати можна навіть ланцюжки із різних металів, із підвісками, вставками, дорогоцінним камінням. Щоб вони поєднались максимально гармонійно, потрібно обирати вироби схожого стилю. Наприклад, досить популярною в цьому році є стилістика бохо, в яку чудово вписується багатошаровість. Найкраще її відтворять ланцюжки з підвісками, каменями неправильних форм, візерунками, цікавим переплетінням.

Геометричні форми і мінімалістичність

У 2020 році актуальними є прикраси з чіткими геометричними формами. Перевага надається лаконічним і стриманим ланцюжкам, які можна доповнити підвісками у вигляді трикутників, кола, ромба і т. п. Не збавляють своєї популярності також ювелірні вироби мінімалістичного дизайну. Це тонкі ланцюжки з класичним або нестандартним плетінням, які чудово підходять для щоденного образу. Вони не мають перетягувати на себе увагу, адже є базовим елементом. До речі, їх можна при бажанні доповнити іншими прикрасами, важливо лише триматись обраного стилю.

Різноманітні моделі сучасних трендових ланцюжків, а також інших прикрас, може запропонувати бренд Oniks, що існує на вітчизняному ринку більше 25 років. Виробник постійно слідкує за модними тенденціями, тому в каталозі сайту завжди можна знайти вироби, які ідеально доповнять будь-який образ.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...