• Головна
  • Прилипко перешкоджає ЗМІ та втягує поліцію
09:18, 1 вересня 2020 р.

Прилипко перешкоджає ЗМІ та втягує поліцію

Прилипко перешкоджає ЗМІ та втягує поліцію

Сьогодні, 1 вересня, вранці за замовленням Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка в селищі поліція затримала розповсюджувачів газети "ЗНАЮ".

Зараз вони у Гостомелі. На людей здійснює тиск сам Прилипко та його зять Скуратівський. Людям, які розпрвсюджували газету "ЗНАЮ" в Гостомелі погрожують фізичною розправою. 

Звертаємо увагу Ірпінського відділу поліції, що газета "ЗНАЮ" є офіційно зареєстрованим виданням у Київській області. У номері, який розповсюджується, викладена виключно фактажна інформація. 

Переглянути газету ЗНАЮ тут! 

Звертаємося до Юрія Прилипка припинити тиск на ЗМІ. Якщо у вас є претензії до газети, ви можете звернутися до суду щодо спростування інформації.

Нагадуємо керівництву Ірпінського відлілу поліції Статтю 34 Конституції України. "Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір".

Закликаємо керівника Ірпінського відділу поліції втрутитичя в ситуацію, присікти наступ на свободу слова в Гостомелі та захистити розповсюджувачів газети "ЗНАЮ" від протиправних дій Юрія Прилипка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Гостомель #Прилипко #ЗМІ
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...