Прилипко перешкоджає ЗМІ та втягує поліцію

Прилипко перешкоджає ЗМІ та втягує поліцію, Редакція "04597"

Сьогодні, 1 вересня, вранці за замовленням Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка в селищі поліція затримала розповсюджувачів газети "ЗНАЮ".

Зараз вони у Гостомелі. На людей здійснює тиск сам Прилипко та його зять Скуратівський. Людям, які розпрвсюджували газету "ЗНАЮ" в Гостомелі погрожують фізичною розправою. 

Звертаємо увагу Ірпінського відділу поліції, що газета "ЗНАЮ" є офіційно зареєстрованим виданням у Київській області. У номері, який розповсюджується, викладена виключно фактажна інформація. 

Звертаємося до Юрія Прилипка припинити тиск на ЗМІ. Якщо у вас є претензії до газети, ви можете звернутися до суду щодо спростування інформації.

Нагадуємо керівництву Ірпінського відлілу поліції Статтю 34 Конституції України. "Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір".

Закликаємо керівника Ірпінського відділу поліції втрутитичя в ситуацію, присікти наступ на свободу слова в Гостомелі та захистити розповсюджувачів газети "ЗНАЮ" від протиправних дій Юрія Прилипка.

Ірпінь Гостомель Прилипко ЗМІ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі