
Фото
14:23, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело
У школах Приірпіння виявили covid - на дистанційку?
Фото
Не встигли діти сісти зa парти в школах, як їх відправили на дистанційне навчання. Таке рішення прийняло Управління освіти та науки Ірпінської міської ради через спалах COVID-19.
В Ірпені в загальноосвітній школі №2 в одного з учнів підтвердили COVID-19. Також коронавірус підтвердився в одного з викладачів. Через це весь клас відправили на самоізоляцію.

Крім того, ірпінська школа, що знаходиться в Гостомелі, теж пішла на дистанційне навчання. Це пов’язано з тим, що підтвердився коронавірус у викладача. В Управлінні освіти зазначили, що школа невелика, відтак всі йдуть на дистанційне навчання аби зменшити кількість інфікування інших дітей.
За інформацією Управління освіти, в школах дуже багато дітей з ознаками ОРВІ. Велике прохання до батьків, не відправляйте хворих дітей до школи! Це становить небезпеку захворіти іншим дітям!
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
10:12, 18 червня
1
18:22, Вчора