
Фото
10:26, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Опіки 60% тіла: під Києвом підлітка вдарило струмом
Фото
У вівторок, 8 вересня, на залізничній станції "Біличі" підлітка вдарило струмом. Про це повідомив поліції черговий станції.
Хлопець з однокласниками шукали пригод на даху вантажного вагона на вокзалі станції. Він хотів перестрибнути з одного вагона на інший і випадково зачепив дріт головою. Після удару, 14-річний юнак отримав опіки 60% тіла.
Школяра одразу доправили до шпиталю. Зараз він у реанімації столичного опікового центру підключений до штучної вентиляції легень. Стан хлопця залишається вкрай тяжким. Попереду у нього ще кілька операцій.
Зараз батьки шукають донорів крові аби врятувати сина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
10:12, 18 червня
1
18:22, Вчора