
Фото
12:00, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело
У Горенці затримали 19-річного юнака з наркотиками
Фото
В Горенці у юнака знайшли та вилучили наркотики. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Київщини.

Вчора, 23 вересня, на вулиці Садова в селі Горенка патрульні зупинили 19-річного водія на мопеді Honda Dio. Під час перевірки в нього зайшли та вилучили два згортки: перший – з подрібненою речовиною зеленого кольору, другий – з порошкоподібною речовиною білого кольору.
Зі слів юнака, це – марихуана та амфетамін для власного вжитку.
Слідчі вилучили згортки та передали їх на експертне дослідження.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: У Приірпінні пройде фінал Відкритого кубка з мотокросу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
09:19, 17 червня
10:22, 16 червня
91
14:36, 25 червня
136
10:54, 14 червня
45
15:15, 22 червня
3