• Головна
  • Городні роботи восени: як підготувати землю і рослини до холодного сезону
Новини компаній
16:43, 12 жовтня 2020 р.

Городні роботи восени: як підготувати землю і рослини до холодного сезону

Новини компаній

Весняно-літній сезон вважається найгарячішою городньою порою, але і восени город потребує чималих зусиль. Окрім збору врожаю, важливим завданням залишається підготовка землі і рослин до зимової пори, прибирання опалого листя, обрізання дерев тощо. У вересні-жовтні також здійснюється посадка дерев, кущів, квітів та інших культур на зиму.

Підготовка землі

 Городні роботи восени: як підготувати землю і рослини до холодного сезону, фото-1

Після збору урожаю і насіння квітів увесь бур’ян з городу потрібно зібрати. Це допоможе попередити поширення шкідників, які ще залишились у листі чи стовбурах рослин. Важливою процедурою в процесі зимової підготовки є перекопування землі. Восени найкраще копати город, залишаючи нерозбитими великі грудки ґрунту. Так краще зберігається волога так складаються умови для збереження корисних речовин у ґрунті. Одночасно варто вносити органічні добрива і суперфосфати. Деякі фермери використовують зимову пору для оновлення землі. Для цього можна застосувати сидерати, які є в каталозі інтернет-магазину Vseroste.com.ua (https://vseroste.com.ua/siderati-ta-kormovi-kulturi-109). Осіння посадка таких культур допоможе підготувати землю до раннього весняного посіву.

Підготовка рослин

Більшість дерев і кущів восени скидають листя, яке можна використати для перегною або прибрати з ділянки. Альтернативою може стати застосування його в якості мульчі в квітниках, навколо теплолюбних рослин. Обрізка гілок – також одна із найважливіших процедур в період осінньої підготовки. Найкраще робити її після повного опадання листя. Окрім того, під дерева можна внести добрива і мульчу, а стовбури – обмотати сіткою, агроволокном чи ялинником для захисту від гризунів. Молоді деревця варто підв’язати, аби їх не пошкодив вітер чи сніг.

Багаторічні декоративні рослини також потребують захисту від несприятливих зимових умов. Теплолюбні троянди, гортензія, хризантеми потребують укриття. Гладіолуси потрібно викопати на зиму і після просушування покласти в сухому місці. Висаджують їх навесні, попередньо цибулини можна обробити фунгіцидом для дезінфекції. Речовини цієї групи також чудово підходять для захисту рослин в період вегетації. Наприклад, такий фунгіцид чарівник (https://vseroste.com.ua/fungitsid-charivnik-20-gr-protecton) допоможе попередити розвиток фітофторозу і альтернаріозу.

Газон восени також потрібно добре прибрати, очистити від листя і сухої рослинності, підсіяти місця, де з’явились залисини. Удобрити його варто за 2-3 тижні до настання морозів. Тоді ж проводиться і остання стрижка трави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...