Новини компаній
17:36, 21 жовтня 2020 р.

Дитяча книжка Яскраві кольори

Новини компаній

Новітні технології виконання звичних для нас речей — не лише модна тенденція сучасного світу, але й можливість створити сприятливі умови для реалізації творчого чи наукового потенціалу з дитинства. Наразі малюки розвиваються значно швидше, ніж десятиліття тому, тож потрібен новий підхід до навчання молодого покоління. Для всебічного розвитку маленьких розумників чи не кожне видавництво намагається відшукати власні новітні способи привернення уваги до процесу читання, зацікавлення паперовими виданнями як джерелом необхідних знань тощо.

Одними з найпопулярніших в Україні книжок-картонок для дітей від одного року стала серія «Сторінки-цікавинки» від Видавничого дому «Школа». Завдяки неординарному формату поєднання всередині текстового матеріалу з додатковими елементами, які можна покрутити, потягнути, висунути та порухати в різний спосіб, видання полюбилися тисячам дітлахів, розповіли їм про довкілля, сезонні зміни, свійських, лісових тварин і морських мешканців, години, цифри та ін.

Видавництво «Школа» не лишається осторонь новітніх віянь у книжковій галузі й створює розважально-розвивальні картонки для найменшеньких, ненудні ефективні навчальні посібники для дошкільнят, цікаву художню літературу вітчизняних авторів, а також перекладає та адаптує світові бестселери українською мовою. Купити видання для дошкільнят з віршованими чи прозовими текстами ви можете в офіційному інтернет-магазині «Школи», де ціна на ваше замовлення може бути ще більш вигідною завдяки знижці на першу покупку чи участі в періодичних акціях.

Що потрібно знати про довкілля дошколярику

Дитяча книжка Яскраві кольори, фото-1

У ранньому дитинстві людина починає вивчати природні явища, побутові предмети, їжу, іграшки тощо через спостереження та дослідження на дотик чи на смак. Пояснити маляткам, чому кожна тварина має різне забарвлення, які відтінки характерні для різної пори року, скільки барв у веселці допоможе дитяча книжка Яскраві кольори. Вона складається з 5 розворотів, кожен з яких присвячений окремому кольору. Досліджувати світ і запам’ятати нове буде дуже просто, адже всередині є інтерактивні елементи, які перетворять навчання на цікаву гру:

  • можна покрутити сонячні промінчики;
  • висунути додаткову сторінку із жабкою та «впіймати» комах;
  • «запалити» свічки на торті та ін.

Василь Федієнко Яскраві кольори: цю та інші книги на картоні «білої серії» створив український автор численних дитячих видань для розвитку й навчання, завдяки яким дошколята успішно вчаться читати, писати, рахувати, мислити креативно, розвивають концентрацію та уважність. Коротенькі віршики зі влучними римами та простими словами легко запам’ятовуються, а привабливі ілюстрації доповнюють зміст прочитаного й пояснюють те, що було незрозумілим.

Книжка-картонка із серії Cторінки цікавинки Яскраві кольори має такі переваги:

  • наявність унікальних рухливих елементів, які перетворять читання вдома на цікаву розвагу;
  • зручний формат для того, щоб взяти із собою на прогулянку чи в подорож;
  • насичені кольори з використанням безпечних фарб.

Щоб купити книгу для дітей Яскраві кольори, завітайте на офіційну сторінку видавництва «Школа», де можна замовити й інші видання серії зі зручними для вас варіантами оплати й доправлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...