• Головна
  • Чи були вибори в Ірпені чесними?
07:17, 11 листопада 2020 р.

Чи були вибори в Ірпені чесними?

Вибори в Ірпінській громаді пройшли чесно та відображають реальне волевиявлення її мешканців.

Виборчий процес в Ірпінській громаді був складним. Це пов'язано з новою виборчою системою. На деяких дільницях були труднощі через непідготовленість керівництва комісій. Однак, загалом вибори пройшли прозоро та відповідно до чинного законодавства.

Чи були вибори в Ірпені чесними?, фото-1

«Жоден із учасників виборчого процесу не оскаржив хід голосування, підрахунок голосів чи встановлені результати. Жодна зі спостережних місій, які були присутні на дільницях не виявили серйозних порушень, які здатні вплинути на результат. Все пройшло чітко по закону», – заявила голова Територіальної виборчої комісії Марина Назарова.

Будь-які закиди на адресу партії чи кандидата-переможця виборів не мають під собою жодних підстав, а є спробами тих, хто програв якимось чином виправдатися.

Адже склад Ірпінської територіальної виборчої комісії сформована переважно з представників парламентських партій. Голова комісії – ОПЗЖ та один член комісії, заступник голови – «Слуга народу» плюс член комісії, секретар – ЄС та ще один член комісії. Партія «Голос», яка в Ірпені є опозиційною, має два члени комісії. Також є члени ТВК від «Батьківщини», «За майбутнє» та інших партій. Натомість, у «Нових облич» на цих виборах не було жодного члена комісії в ТВК.

З дільничними комісіями ситуація схожа.

Всього в Ірпінській ОТГ було 26 дільниць із загальною кількістю членів – 458:

  • ЄС – 59 (12,8%)
  • Голос – 57 (12,4%)
  • Слуга народу – 61 (13, 3 %)
  • Батьківщина – 59 (12,8%)
  • Свобода – 16 (3,5%)
  • Нові обличчя – 15 і це лише 3,3 % від загальної кількості членів на дільницях.

В Ірпені була одна проблемна дільниця № 407, що в новому корпусі школи № 17. Але затримки там виникли, в першу чергу, через непідготовленість та затягування підрахунків головою комісії від партії «Голос». Зрештою ТВК там все перерахувало і встановило результат.

«Партія-переможець виборів “Нові обличчя” не мала свого представника в територіальній комісії. У дільничних комісія кількість членів НО була мізерною – 3,3 %. Розмови про фальсифікації на користь НО в такій ситуації – це просто балаканина тих, хто програв вибори», – прокоментував ситуацію секретар Ірпінської ради Андрій Літвинов.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Читайте також: Новим мером Ірпеня став Олександр Маркушин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #вибори #нові обличчя #результати
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...