
Фото
08:30, 2 грудня 2020 р.
За місяць в Ірпені висадили 80 лип
Фото
Ще більше дерев стало в Ірпені. Починаючи з листопада місяця, ірпінські комунальники висадили 80 дерев.
Про це повідомила керівниця підприємства Юлія Прибилова.
У цей раз роботи з висадки дерев проводили на таких вулицях:
- вул. Українська 80а, - 10 лип;
- вул. Соборна, - 23 липи;
- Северинівська 11, - 3 липи;
- Мира 1а, - 2 липи;
- Тищенко 8, - 5 лип;
- Ярославська 3, - 15 лип;
- Мира 16, - 10 лип;
- Северинівська 158, 160, - 12 лип.
Кошти на озеленення міста виділено з бюджету Ірпені і згідно державним вимогам закупка дерев відбувалася на відкритих торгах під наглядом Антимонопольного комітету.







Найближчими днями в Ірпені планують висадити ще 350 кущів спіреї. Вони прикрашатимуть вулиці Гагаріна, Шевченка та Мінеральну.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені відмінили містобуди по вулиці Лисенка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
ТОП новини
Оголошення
14:36, 25 червня
136
10:22, 16 червня
91
15:06, 22 червня
1
15:15, 22 червня
2
10:30, 25 червня