• Головна
  • Корпоративні війни забудовників мене як пересічного громадянина не обходять
13:33, 22 грудня 2020 р.

Корпоративні війни забудовників мене як пересічного громадянина не обходять

Кілька днів тому один з місцевих сайтів опублікував статтю «Чорні ріелтори Ірпеня», яка не стала для мене несподіванкою. Адже її замовники переслідують мене та мою родину з вересня цього року. А все тому, що вони знаходиться в судових корпоративних спорах з відомим забудовником Ірпеня Валерієм Пешим.

З 2014 року по березень 2020 року замовники статті працювали у команді забудовника Пешого і представляли завжди тільки його інтереси і в усній, і в письмовій формі.

Ці люди тривалий час пліч-о-пліч працювали в команді забудовника Пешого, підтвердженням цьому є публікації з інтернет-ресурсів, датовані ще 2015 роком.

Скріни з сайту "Обозеватель"

Скріни з сайту "Обозеватель"

Скріни з сайту "Обозеватель"

Скріни з сайту "Обозеватель"

З початку літа між забудовником та Євгенією Розтолопою «пробігла чорна кішка» і почалася брудна піар-кампанія проти всіх, хто має хоч якесь відношення до Пешого. 

Не станеш на наш бік - заберемо квартиру

На початку цього року моя родина за спільні сімейні кошти придбала квартиру в ЖК Янтарний. Це підтверджує попередній договір, ДЕ ПРАВОВЛАСНОСТІ НА КВАРТИРУ БУЛО ЗАРЕЄСТРОВАНО В 2018 році (що чітко видно в нотаріальному договорі купівлі продажу та витягу з державного реєстру на нерухоме майно на сусідню квартиру).

Документи на купівлю квартири

Документи на купівлю квартири

Корпоративні війни забудовників мене як пересічного громадянина не обходять, фото-4

Я по закону і по совісті добросовісний набувач майна і воно придбано задовго до всього терору, який влаштували ці дві особи. Проте, починаючи з березня місяця цього року, вони мене шантажують: якщо я не стану на їх бік, то вони заберуть у мене квартиру.

Моя та інші квартири у 2018 році отримали витяги на підставі договору про спільну діяльність серія та номер 2/13 та рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень державним реєстратором. Нотаріус перевіряв документ, мої юристи з банку також перевіряли всі документи на квартиру і підстав визнавати ці документи недійсними не було. 

Виходячи з того, що права власності на квартири занесені в єдиний реєстр у 2018 році, а саме тоді ці дві особи як юристи представляли інтереси забудовника, відповідно саме вони мали надати документи державному реєстратору. Крім того, саме ці дві особи підписували зі мною договір завдатку на мою квартиру як представники забудовника, знаючи, що квартира отримала право власності через «корпусну систему», а не через отримання поштової адреси. 

Наразі слідство встановлює, яким чином ці дві особи мали відношення до отримання документів на право власності по ЖК Янтарний.

Як орендарі стають "злодіями"

Вже півроку я орендую офіс у приміщенні, за яке «йде війна» між забудовником Пешим та «рейдерами», які і замовили про мене цю ганебну статтю. З вересня місяця вони вимагають у мене звільнити приміщення, так як вважають себе власниками. Я попросила надати документи, які підтверджують їх право власності, чого вони не зробили й апелювали тим, що «СКОРО» приміщення перейде до них у власність, а я маю чекати неприємностей. З їх позиції, я, як орендар приміщення, є «злодієм», бо забудовник Пеший незаконно його збудував!

Намагаючись залякати людей, з подібними заявами вони зверталися до всіх орендарів ЖК «Київський» та ЖК «Янтарний», але останні виставили їх за двері.

Не вийшло залякати, тоді вдаримо по репутації

Через два місяці відвертого терору, я заблокувала опонентів забудовника Пешого і попросила мене більше не турбувати. Опублікована про мене чорнуха − це продовження помсти за мою непокору! Бо раніше вже була публікація у Фейсбук про те, що Пеший − злодій, а я його поплічниця. Підозрюю, що будуть ще й інші подібні публікації, в яких «розкажуть, яка саме моя вина».

Живу зараз як у театрі абсурду, де стаєш «заручником» чиєїсь війни і тебе намагаються брудно використати у своїх цілях! Війни забудовників мене як пересічного громадянина не обходять і я в них не вникаю. І я відразу чітко та ясно пояснила свою позицію.

Наразі я подала позов до суду на цих осіб про завдання шкоди честі й гідності мені та моїй родині! Мій адвокат готовий представити суду зібрані докази як ці люди цілеспрямовано робили брудні публікації щодо мене тільки через те, що я не стала на їх бік!

Нехай суд вирішує подальшу долю цих юристів і журналістів. Я обов'язково повідомлю про результати судового процесу, бо писати чорні замовні статті тільки за те, що людина не стала на бік «брудних справ», завуальовуючи під «це наша суб’єктивна думка»  - це низько та не професійно. Все, що написано в статті, - брудна спаплюжена інформація.

Я б на місці пересічного громадянина, 100 разів подумала перш ніж звертатися в подібні адвокатські контори та до таких професіоналів «пера». Будь-яка інформація, яку ви їм надасте в ході співпраці, може бути використана проти вас.

Літвішко Любов

P.S. Ще у 2015 році Є. Розтолопа була фігурантом у конфлікті між інвесторами та забудовником. Прочитавши коментарі інвесторів на цьому форумі, можна чітко зрозуміти про її поведінку по відношенню до інвесторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #Янтарний #Пеший #Літвішко #ріелтор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...