Хочу додому: можливо вони чекають саме тебе

Хочу додому: можливо вони чекають саме тебе, Редакція "04597"

«Хочу додому» – благодійна ініціатива Сайту міста Ірпеня – 04597.com.ua та ТОВ «Відважних», мета якої прилаштувати максимальну кількість безпритульних тварин Ірпінського регіону.

Реалізовувати нашу ідею ми будемо за допомогою цього сайту та соцмереж. Ми створили спецрозділ "Хочу додому", де Ви можете обрати собі нового домашнього улюбленця. 

Усі представлені в спецрозділі котики і собачки готові до зустрічі з новими господарями – вони стерилізовані та соціально безпечні, історія кожного з них унікальна, як і їхні відбитки носиків. 

Якщо ви готові подарувати комусь із них дім, можна познайомитися ближче. Телефонуйте за номером, вказаним під фото тваринки, та домовляйтесь про зустріч. Якщо ви живете далеко від Ірпеня, вам допоможуть організувати транспортування.

Ви б з радістю допомогли безпритульним тваринам і взяли б когось з них додому, але не маєте можливості? Тоді можна покращити їх умови перебування в Ірпінському центрі адопції тварин – корм для котів та собачок, медикаменти, засоби гігієни потрібні завжди.

Також можна перерахувати кошти на карту Привату:

4149 4393 1881 3353 (Євгенія Мельник)

Будемо раді і медійній підтримці нашого проєкту – кожен ваш репост у соцмережах або публікація на сайтах збільшує шанси чотирилапих знайти новий дім.

«Хочу додому» – це шанс отримати власний дім для наших собачок та котиків!

Не будьте байдужими, важлива будь-яка допомога та підтримка!

Ірпінь Ирпень благодійність Хочу додому,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі