• Головна
  • ТОП-5 переваг Ірпінської інноваційної школи LimPoPo School
12:12, 31 березня 2021 р.

ТОП-5 переваг Ірпінської інноваційної школи LimPoPo School

Перша в Ірпені ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням англійської мови, архітектури та дизайну LimPoPo розпочинає набір учнів до 1-7 класів на 2021/2022 навчальний рік!

Якісна шкільна освіта в LimPoPo – це чудова база, на яку дитина буде спиратися у подальшому навчанні і яка дозволить їй бути успішною та освіченою в наш непростий час.

Наші переваги

1)Навчаємо учнів 1-7 класів. LimPoPo School відкрила свої двері у далекому 2016 році в статусі  початкової школи. Зараз ми маємо вже 6-й клас. Кожного року ми розширюємось та додаємо новий клас.

2)Школа працює за ліцензією від Міністерства освіти та науки України. Ми підібрали колектив, який відповідає всім критеріям та стандартам МОН, а наша плідна співпраця дає гарні результати, які вимірюються знаннями учнів. Після закінчення навчання дитина отримує свідоцтво загальнодержавного зразка.

3)Ґрунтовно вивчаємо архітектуру та дизайн вже з 5-го класу. Архітектура – це унікальне мистецтво, яке охоплює в собі безліч наук та креативу. Саме тому ми обрали та успішно реалізували цю дисципліну для  вивчення у нашій школі. За допомогою практичних завдань та проєктів, школярі покращили свої знання з основних предметів, адже вони широко використовуються в архітектурі. Також велику увагу приділяємо вивченню дизайну, саме ці заняття допомагають учням розвинути креативність та нестандартне мислення, щоб з легкістю реалізовувати свої найсміливіші задуми.

4)Велика кількість гуртків на вибір. Учні знаходяться у школі з 8:00 до 19:30, тому дуже важливо ефективно спланувати їх дозвілля. На базі нашої школи існують гуртки: фінансова грамотність, англійська мова, дизайн, хореографія, інформатика, атлетика, театральне мистецтво.

5)Домашні завдання виконуються у школі та під наглядом вчителя. Це допомагає ефективно освоїти вивчений матеріал, та відпочити батькам.

  • Адреса школи: м.Ірпінь, вул.Пушкінська 62-г.
  • Тел: 097-015-30-43
  • Сайт школи

Прийом учнів до 1-7 класів на 2021/2022 навчальний рік розпочато!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #школа #освіта #LimPoPo School
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...