
Ірпінчанам на замітку
13:06, 23 квітня 2021 р.
Надійне джерело
В Ірпені розквітли магнолії (ФОТО)
Ірпінчанам на замітку
В Ірпені, в парку Правика, розквітли перші магнолії.
Цьогоріч через холодну весну магнолії розпустилися на два тижні пізніше, ніж зазвичай. Першою зацвіла магнолія кобіс - один з найбільш морозостійких видів дерев. Ці квіти з приємним запахом починають розпускатися, коли температура піднімається вище 15 градусів. Цвітуть магнолії близько місяця.
Фото квітучих дерев активно почали публікувати ірпінчани в інстаграмі.
Сподіваємося, що магнолії на території парку ще довго і будуть радувати ірпінчан своєю красою.
Крім того, в Бучі біля нового McDonalds також розквітло ще кілька кущів магнолії.



Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:22, 16 червня
91
10:54, 14 червня
42
15:15, 22 червня
15:10, 22 червня
3