В Ірпені під час сесії відзначили кращих спортсменів міста

Сьогодні, 29 квітня, на сесії Ірпінської міської ради привітали кращих спортсменів міста.

Відзнаку та сертифікат у розмірі 20 000 тисяч гривень за спортивні досягнення вручили борчині з Ірпеня Ірині Коляденко, яка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи у Варшаві. Цьогоріч вона виборола путівку на літні Олімпійські ігри-2021 в Токіо. Їй та її наставнику – заслуженому тренеру України Володимиру Яременку – вручили подяки міського голови.

«Від імені усього депутатського корпусу бажаємо удачі на Олімпіаді», – сказав, вручаючи відзнаки, голова Ірпеня Олександр Маркушин.

В Ірпені відзначили кращих  спортсменівВ Ірпені відзначили кращих  спортсменівВ Ірпені відзначили кращих  спортсменів

Путівку на Олімпіаду Ірина Коляденко виборола в березні на Європейському ліцензійному турнірі в Будапешті.

Нагадаємо, що Ірина Коляденко є майстером спорту України міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка міжнародних першостей, кількаразова чемпіонка України, володарка Кубка України.

Крім того, відзнаку отримав і президент федерації Київської області з регбі, президент клубу з регбі в Ірпені, Краснодемськиі Віталій.

Надаємо, що ірпінська команда з регбі виборола першість у першому турі чемпіонату України. Другий тур відбудеться на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені вже восени цього року.

«Ми будемо боротися за вихід у суперлігу чемпіонату України і представляти наше місто. 19 вересня запрошуємо всіх бажаючих на стадіон «Чемпіон» аби підтримати нашу команду»,- додав Віталій.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Сайт Ірпеня спорт Ірпінь Ірина Коляденко чемпіонат світу регбі Ірпінь олімпіада Токіо олімпіада 2021 Маркушин мер Ірпеня Ірпінська міська рада сесія міськради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію