Надійне джерело

В Ірпені під час сесії відзначили кращих спортсменів міста

Спорт

Сьогодні, 29 квітня, на сесії Ірпінської міської ради привітали кращих спортсменів міста.

Відзнаку та сертифікат у розмірі 20 000 тисяч гривень за спортивні досягнення вручили борчині з Ірпеня Ірині Коляденко, яка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи у Варшаві. Цьогоріч вона виборола путівку на літні Олімпійські ігри-2021 в Токіо. Їй та її наставнику – заслуженому тренеру України Володимиру Яременку – вручили подяки міського голови.

«Від імені усього депутатського корпусу бажаємо удачі на Олімпіаді», – сказав, вручаючи відзнаки, голова Ірпеня Олександр Маркушин.

В Ірпені відзначили кращих  спортсменівВ Ірпені відзначили кращих  спортсменівВ Ірпені відзначили кращих  спортсменів

Путівку на Олімпіаду Ірина Коляденко виборола в березні на Європейському ліцензійному турнірі в Будапешті.

Нагадаємо, що Ірина Коляденко є майстером спорту України міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка міжнародних першостей, кількаразова чемпіонка України, володарка Кубка України.

Крім того, відзнаку отримав і президент федерації Київської області з регбі, президент клубу з регбі в Ірпені, Краснодемськиі Віталій.

Надаємо, що ірпінська команда з регбі виборола першість у першому турі чемпіонату України. Другий тур відбудеться на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені вже восени цього року.

«Ми будемо боротися за вихід у суперлігу чемпіонату України і представляти наше місто. 19 вересня запрошуємо всіх бажаючих на стадіон «Чемпіон» аби підтримати нашу команду»,- додав Віталій.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #спорт Ірпінь #Ірина Коляденко #чемпіонат світу #регбі Ірпінь #олімпіада Токіо #олімпіада 2021 #Маркушин #мер Ірпеня #Ірпінська міська рада #сесія міськради