• Головна
  • Книги від Сергія «Сайгона» Сергійовича
Новини компаній
12:30, 30 квітня 2021 р.

Книги від Сергія «Сайгона» Сергійовича

Новини компаній

В онлайн-магазині shop.skrypin.ua можна купити мерч медіапроєкту skrypin.ua. Так, в інтернет-магазині представлені брендовані сувеніри (чашки, магніти, тарілки) та одяг. Також на shop.skrypin.ua є можливість придбати книги авторства ветерана російсько-української війни Сергія «Сайгона» Сергійовича – «ЮПАК» та «Грязь [*khaki]».

Книга «ЮПАК» написана російською мовою (є переклад українською). В основі роману – українське село зі своїми звичаями, порядками та діалектом на зламі тисячоліть. Автор Сергій «Сайгон» Сергійович (справжнє ім’я – Сергій Лещенко) народився та виріс у селі на Дніпропетровщині, тому знає про всі проблеми місцевості не з чуток. З огляду на це, роман «ЮПАК» написаний надзвичайно реалістично. Особливістю книги є те, що вона має незвичну структуру: автор з легкістю змінює традиційний розвиток подій – часові проміжки можуть бути значними або ж тривають лише декілька хвилин. Також роман написаний у стилістичному мінімалізмі – автор уникає пишних епітетів чи метафор, однак використовує короткий опис, якщо цього потребує сюжет. За роман «ЮПАК» Сергій «Сайгон» Сергійович нагороджений Премією Книга року BBC 2020.


Книга «Грязь [*khaki]» – це збірка військових розповідей. У книзі з сумішшю гумору та смутку зображені події у зоні бойових дій на Донбасі, які невідомі для цивільного населення. Реальна війна - це, безумовно, бруд і рутина, що б там не показували по телевізору. Для когось це брудна і повсякденна робота, для когось важкий обов'язок, попри всю огидну сутність війни. Але в будь-якій війні є місце для неординарних почуттів, вчинків і пригод, що викликають усмішку, захоплення, розуміння, іноді співчуття, а іноді і тугу. Є і те, чого хотілося б і не згадувати, але що неможливо забути, як не намагайся. Сергій «Сайгон» Сергійович писав всі оповіді на смартфоні під час перебування в АТО. Ця збірка отримала чимало позитивних відгуків. Окрім того, вона посіла друге місце у позаконкурсній номінації «Голоси героїв» у Всеукраїнському рейтингу «Книжка року – 2018».

Книги від Сергія «Сайгона» Сергійовича, фото-1

Книги «ЮПАК» (рос./укр. версії) та «Грязь [*khaki]» авторства Сергія «Сайгона» Сергійовича варто купувати саме у shop.skrypin.ua, оскільки:

  • ви отримаєте книги з персональним автографом від автора;
  • кожна покупка буде додатковою винагородою для письменника;
  • так ви підтримаєте незалежний український медіапроєкт skrypin.ua, адже кожна придбана річ в інтернет-магазині shop.skrypin.ua є донатом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...