
Суспільство
09:12, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело
Ірпінчани хвалять роботу комунальників міста
Суспільство
Ірпінчани хвалять комунальників за оперативне вирішення проблеми з вуличним освітленням.
Відповідний пост опублікував В’ячеслав Іваницький у соцмережі.
«Зазвичай, ми як громада, дуже скупимося на слова подяки відносно якості та рівня роботи комунальних підприємств у нашому місті. Цим постом хотілось би подякувати КП "Управління житлово-комунального господарства "Ірпінь" за оперативне вирішення проблеми з вуличним освітленням по вулиці Варшавська-Героїв. Замість очікуваного відновлення енергопостачання по вулиці, приїхала ще й спецтехніка, яка встановила додатковий вуличний ліхтар та замінила усі перегоріли лампи на нові. Відтепер вулиця повністю освітлена та кожен її житель може почувати себе більш безпечно. Всі очікування перевершено»,- йдеться у дописі.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Через Ірпінь проложили маршрут міжнародного велопроєкту “ЄвроВело-4”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:30, 25 червня
15:19, 22 червня
14:36, 25 червня
34
15:19, 22 червня
15:10, 22 червня
3