Новини компаній
17:10, 21 травня 2021 р.

Ремонт квартир під ключ

Новини компаній

Найпростіший спосіб повністю оновити приміщення, додати йому зручності й функціональності, внести бажані зміни у планування – замовити ремонт квартири під ключ. Це повний комплекс чорнових і чистових робіт, який передбачає, що після завершення замовник отримує готове житло, де не потрібно нічого доробляти або прибирати. Воно цілком готове для того, аби заселятися у нього того ж дня, коли майстри здають роботу.

Ремонт квартир під ключ із кошторисом часто видається занадто дорогим, але якщо підсумувати вартість усіх робіт окремо, виходить, що замовляти їх комплексно набагато зручніше й економніше. Важливо, щоб цим займалася одна команда, де працюватимуть фахівці різної кваліфікації, від електрика до сантехніка. Якщо наймати одну компанію, вона візьме на себе усю відповідальність, і замовник матиме більше шансів отримати результат своєї мрії.

Що включає ремонт під ключ

Ремонт квартир під ключ, фото-1

Є кілька випадків, коли такі роботи замовляють найчастіше. Це випадок, коли житло куплене на вторинному ринку, і є бажання переробити його під свої потреби. Ремонт під ключ обирають перед тим, як заселитись у квартиру в новостройці, адже вони часто здаються лише з чорновим оздобленням. Потрібен подібний комплекс і тоді, коли хочеться кардинально змінити обстановку вдома.

Список робіт у кошторисі залежить від особистих побажань замовника. Але зазвичай ремонт під ключ включає такі дії:

  • Огляд і заміри приміщення. Тут дуже важливе правильне виконання й точне визначення того, що необхідно зробити. Від цього залежить кошторис, а також те, який список робіт буде включено у договір.
  • Проект ремонту. Часто буває, що господарі хочуть провести перепланування квартири для розширення житлової площі і збільшення зручності в цілому. Для цього потрібно не лише створити проект, а й отримати дозвіл.
  • Складання дизайн-проекту, вибір матеріалів для чорнових робіт та чистового оздоблення. Останні підбирають з урахуванням специфіки проекту й дизайнерського рішення по квартирі. Зазвичай ремонтні компанії мають власні бази постачальників будь-яких матеріалів.
  • Зняття попередньої обробки, монтаж нових перегородок (якщо потрібно), установка або ремонт інженерних мереж, робота із сантехнікою.

На останніх етапах укладають підлогу, а потім проводять декоративні роботи. Для останніх враховують обраний стиль інтер’єру, поєднують кольори й матеріали так, аби досягти гармонійної обстановки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...