Конструктори Лего: з якого віку обрати дитині таку іграшку

Чимало батьків із задоволенням обирають для своїх малюків саме конструктори. Такі іграшки є одними із найпопулярніших серед дітей різного віку, адже дозволяють проявляти свою фантазію та експериментувати. Набори яскраво оформлюються, створюються за популярними фільмами, мульфільмами та іграми, виглядають дуже цікаво та естетично. Це важливо особливо для малюків. Окрім того, вони корисні для розвитку логіки, дрібної моторики рук, сприйняття форми, розміру, кольору тощо. Обираючи серед величезного різноманіття конструкторів, важко надати перевагу чомусь одному. Однак з-поміж наборів Легозавжди можна знайти варіант на будь-який вік та смак.

Причини популярності Лего

Конструктори Лего: з якого віку обрати дитині таку іграшку, фото-1

Історія данського виробника Lego нараховує вже майже 90 років. Перш за все його пов’язують із виробництвом найвідоміших у світі конструкторів. Серед їх переваг насамперед:

  • кольори, що легко сприймаються дитячим зором;
  • міцні деталі та можливість створення стійких конструкції з них;
  • запатентовані з’єднання, що дозволяють легко комбінувати між собою деталі із різних серій;
  • безпечність для здоров’я;
  • величезна різноманітність конструкторів.

Сьогодні батьки із легкістю знайдуть в асортименті цього виробника тематичний конструктор, створений по улюбленому мультфільму малюка.

Вибір конструкторів відповідно до віку

Обирати для своєї дитини таку іграшку можна вже від 1 року. Для найменших краще підібрати варіанти із невеликою кількістю деталей – до 10. При цьому вони мають бути великими, аби малюк не зміг засунути їх до рота. Екологічність та безпечність при покупці конструкторів має бути на першому місці. Тому варто уникати дешевих виробів, в яких використовується пластмаса низької якості, є дефекти, підозрілий запах тощо. Цікавими для найменших будуть іграшки яскравих кольорів, які привернуть їх увагу. Рекомендується зважати на вироби із переважанням червоного кольору та його відтінків.

Надалі можна обирати для дитини вже складніші конструктори. При цьому варто зважати на її вподобання та можливості, адже чітких критеріїв, які саме іграшки підійдуть в тому чи іншому віці, немає. В будь-якому випадку, складання конструктора стане для дитини цікавим та корисним варіантом дозвілля. Деякі експерти зазначають, що регулярне виконання в ігровій формі логічних завдань суттєво сприяє інтелектуальному розвитку дітей. Окрім того, такі ігри навчають їх зосередженості, завзятості та самостійному прийняттю рішень. В результаті цього діти набагато краще підготовлені до школи й швидше адаптуються в цьому новому для них середовищі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі