
Фото
17:54, 17 червня 2021 р.
Надійне джерело
Світло буде: проблемний кабель з "Синергії" передали у комунальну власність
Фото
Сьогодні, 17 червня, під час засідання Ірпінської міської ради депутати проголосували за прийняття у комунальну власність проблемного кабеля з мікрорайону Синергія.
Як ми раніше повідомляли, що пошкодження даного кабелю стало причиною знеструмлення цілого району "Синергія" в Ірпені. Мешканці декілька діб чекали на відновлення електропостачання.

Фактично кабель не перебував у жодної з організації на балансі, і тому його не можуть відремонтувати. Відтепер його передадуть у власність ДТЕК Київські регіональні електромережі, які у випадку аварійної ситуації будуть нести відповідальність.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:41
20 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
1
10:54, 14 червня
42
00:57, 11 червня
10:54, 14 червня
45