00:50, 30 червня 2021 р.
Надійне джерело

Збірна України обіграла Швецію і вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

Спорт

Це перемога! Збірна України вийшла в 1/4 фіналу ЄВРО-2020 здобувши перемогу над Швецією з рахунком 2:1.

Матч відіграли у Глазго, на стадіоні Гемпден-Парк.Україна відкрила рахунок переможного матчу голом Олександра Зінченка після передачі Андрія Ярмоленка.

Основний час матчу закінчився з результатом 1:1. У першому екстратаймі Артем Бєсєдін отримав серйозну травму коліна.

Команда Шевченка в овертаймі вирвала перемогу і перемогла з рахунком 2:1. Переможний гол на 120-ій хвилині забив у ворота шведів 24-річний Артем Довбик, який вийшов на заміну.

У матчі 1/4 фіналу  синьо-жовті  зустрінуться з Англією. Зустріч відбудеться 3 липня у Римі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #євро-2020 #довбик #збірна України #Україна Швеція #ярмоленко #футбол