
12:50, 30 червня 2021 р.
Надійне джерело
27 ірпінських випускників отримали золоті та срібні медалі
Вчора в Ірпінській громаді відбулися випускні вечори - попрощалися з дитинством 436 випускників дев'яти закладів загальної середньої освіти. Вони отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Про це повідомляє Управління освіти і науки ІМР.
27 учнів завершили навчання на високий рівень та отримали 24 Золотих та 3 Срібних медалі. 40 випускників Ірпінської міської територіальної громади отримали похвальні грамоти за високі досягнення у вивченні окремих предметів.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені розпочався Бізнес-форум 2021
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:10, 22 червня
15:06, 22 червня
12:54, 11 червня