• Головна
  • Рекуператор чи кондиціонер, робимо правильний вибір
Новини компаній
15:20, 8 липня 2021 р.

Рекуператор чи кондиціонер, робимо правильний вибір

Новини компаній

Літня спека може стати справжнім випробуванням, особливо якщо в житловому або офісному приміщенні відсутній кліматична техніка, яка використовується для охолодження повітря. Щоб правильно вибрати якісну модель, яка б ефективно створювала і підтримувала оптимальний мікроклімат в приміщенні будь-якого типу, важливо визначитися з вибором потрібного напрямку, представленого сьогодні в компанії «Aqua Life», кондиціонерами і рекуператорами.

Рекуператор чи кондиціонер, робимо правильний вибір , фото-1

Всі колекції і лінійки цього обладнання, є високоякісними, ефективними, продуктивними і доступними за своєю вартістю. Але, щоб визначитися з вибором, важливо знати, якими особливостями виділяється як кондиціонер, так і рекуператор.

Рекуператор або кондиціонер - на що звернути увагу при покупці?

Перш ніж зупинити свій вибір на певній моделі кондиціонера або рекуператора, важливо врахувати такі відмінні риси, якими це обладнання відрізняється одне від одного:

  • Кондиціонери. Таке обладнання використовується для ефективного охолодження повітря в житловому або офісному приміщенні, а деякі моделі оснащені вбудованими ионизаторами, використовуваними для зволоження і насичення. Кондиціонер не нагнітає повітря в приміщення, а експлуатується виключно з тим обсягом повітряних мас, які вже в ньому знаходяться. За допомогою інверторних моделей кондиціонерів, можна не тільки якісно охолоджувати, але і ефективно підігрівати повітря, незалежно від того, є приміщення житловим або офісним.

  • Рекуператори. Це обладнання є припливно-витяжним, тому ефективно використовується не тільки для охолодження або підігріву, а й для нагнітання свіжого повітря в приміщення. За рахунок цього відсутня необхідність в придбанні і установці іонізаторів, осушувачів і інших пристроїв, тому що рекуператор ефективно заміняє повітряні маси на нові. На відміну від кондиціонера, кожен рекуператор відрізняється мінімальним споживанням електроенергії, тому найчастіше такі моделі привертають більше клієнтів до покупки.

Чи можна використовувати кондиціонер, що відрізняється більш доступною вартістю, замість дорогого рекуператора? При цьому важливо врахувати, що кондиціонер може ефективно працювати тільки в уже існуючих кліматичних умовах, не замінюючи повітря свіжим, в той час, як рекуператор, може не тільки охолоджувати і нагрівати повітря всередині, а й нагнітати нові повітряні маси. Тому вибираючи кондиціонер або рекуператор, користувачеві варто врахувати безліч індивідуальних чинників, в числі яких фінансові можливості покупця, площа, для якого вибирається обладнання, кількість осіб, які перебувають в приміщенні і інші індивідуальні фактори.

У компанії «Aqua Life» кожен клієнт зможе не тільки вибрати велике розмаїття кліматичного обладнання, але і купити його за вигідною вартості, з отриманням привабливої знижкиза промокодом "SkiDkaAL".

Вартість, заявлена ​​нами, завжди повністю відповідає високій якості кожної моделі кондиціонера або рекуператора.

Звертайтеся зручним для Вас способом, та станьте господарем клімату у власній оселі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...