
Курйоз
10:50, 31 серпня 2021 р.
Надійне джерело
Скандал дня: у маршрутці Буча-Київ на пасажирку впало скло з люка
Курйоз
У понеділок, 30 серпня, у маршрутці Буча-Київ на пасажирів впало скло люка в маршрутці. Водій проігнорував інцидент і навіть не зупинився.
Про цеповідомляє паблік"Київ оперативний".
У маршрутці № 381 на пасажирів пвд час руху впало скло люка. Одній з пасажирок скло посипалося на руки, іншій - на обличчя та голову.


За словами однієї з потерпілих, водій маршрутки ніяк не відреагував на інцидент, не зупинився і навіть не запропонував аптечку. Він пояснив, що йому ніколи, бо збивається з графіка.
Чи продовжив працювати водій з несправністю надалі, невідомо, але пасажири Київщини часто обурюються через несправність міжміського транспорту та скаржаться на грубу поведінку водіїв.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
18:51
2 грудня
13:00
2 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:49, 1 грудня
20:48, 21 листопада
12:44, 27 листопада
17:55, 22 листопада