• Головна
  • Вибираємо трактор: основні критерії
Новини компаній
17:35, 14 вересня 2021 р.

Вибираємо трактор: основні критерії

Новини компаній

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, він постійно охоплює нові галузі виробництва. Не залишилася осторонь і сільськогосподарська промисловість. Вона також перейшла до сучасних автоматизованих механізмів. Техніка самостійно виконує всю роботу по раніше заданим програмам. Щоб купити трактор в Україні, необхідно вивчити їх види, конструкції, де застосовуються.

Вибираємо трактор: основні критерії, фото-1

Різновиди рушія

Рушій - пристрій, за допомогою якого здійснюється переміщення сільгоспмашини. Існує два види пересувного механізму.

Колісний

Тягова сила трактора створюється за допомогою  руху коліс. Ці агрегати можуть мати три або чотири колеса. Техніка, що має три колеса, створена для різних посадочних робіт, щоб добре виділялася відстань між рядами. Чотириколісні трактори мають відмінну прохідність. На колісних машинах можна їздити по дорогах, призначених для загального користування.

Гусеничний

Основним плюсом даного виду трактору є плавне переміщення по мокрій землі. Гусениці не загрузнуть в м'якому грунті. Опорні колеса машини рухаються по ланцюгу, при цьому розподіляючи її вагу на поверхню рушія, що дозволяє якомога менше пошкоджувати грунт. Тягова потужність у нього більше, ніж у колісного агрегату.

Поділ за видом остова

Головний елемент трактора, на який кріпляться всі важливі механізми машини і доводиться навантаження, називається остовом. Вони відрізняються трьома видами.

Рамний

Складається з довгих лонжеронів, де закріплені балки для установки деталей техніки. Таким остовом обладнані вироби з гусеничним рушієм.

Полурамний

Являє собою литі корпуси з основними вузлами машини і декількома лонжеронами для фіксування тягового агрегату. Цей тип остова використовується на колісній сільгосптехніки.

Безрамний

Для даного типу характерно з'єднання двигуна і трансмісії, яке утворює єдину конструкцію, вона застосовується для закріплення другорядних механізмів і деталей.

Велику роль при виборі сільськогосподарських тракторів грає тягова сила агрегату, в якому представлені загальні технічні властивості машини.

Агрегати, що застосовуються в сільській промисловості, поділяються на: просапні, орні, транспортні та спеціальні.

Сучасні ринки і багато інтернет-магазинів представляють величезний асортимент машин, необхідних для польових та садових робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...