![](https://s.04597.com.ua/section/logo/upload/pers/202/logo.png?20240727)
15:42, 23 вересня 2021 р.
Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців
![Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Такого трынца село Горенка и Гостомель раньше не видели", - так оцінюють медицину Гостомеля мешканці громади у соцмережах. Люди масово скаржаться на хаос у первинній медичній ланці Гостомеля, зокрема на підхід до реформування медицини місцевими чиновниками.
Як зазначають мешканці Гостомельської громади, чиновники селищної ради змушують їх перепідписувати декларації з лікарями новоствореного медико-санітарного центру. Тобто усіх пацієнтів, які раніше підписали декларацію з лікарями Гостомельської амбулаторії, "з-під палки" відправляють підписати нову декларацію з лікарем нещодавно помпезно відкритого медичного центру.
![Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешк..., фото-1 Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Така ситуація склалася тому, що Гостомельська амбулаторія і досі знаходиться у структурі ірпінської первинки. Після створення Гостомельської ОТГ, амбулаторія не перейшла до новоствореної громади, проте як і раніше продовжує обслуговувати населення Гостомеля і надавати медичні послуги тим, хто підписав декларації з лікарями. А отже, державне фінансування за цих пацієнтів отримує Ірпінський центр медико-санітарної допомоги, тобто гроші надходять в Ірпінь.
"Керівництво Гостомельської ОТГ свято тримається принципу - ні копійки Ірпеню! І це вже не смішно, під ударом опиняються звичайні люди", - пишуть гостомельчани. Тобто, щоб задовольнити свої політичні амбіції, гостомельські чиновники готові знехтувати простими людьми, які не зможуть отримати гарантовану медичну допомогу.
![Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешк..., фото-2 Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім того, селищні чиновники вдаються до маніпуляцій, щоб змусити людей перепідписати декларації. Зокрема деяким пацієнтам, які потребують гемодіалізу, відмовили у трансфері, який організовувала селищна рада.
![Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешк..., фото-3 Як влада Гостомеля "кошмарить" медицину: живі відгуки мешканців, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Шоу "Знову винен Ірпінь" у Гостомелі триває і досі. Вже й вибори скінчилися, і громади створені, і бюджети окремі, а гостомельська верхівка ніяк не заспокоїться. Замість роботи задля комфортного життя громади витрачає свій час і ресурси на боротьбу з "вітряними млинами". А це дорога в нікуди...
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Спецтема
Оголошення
19:31, 24 липня
8
10:08, 19 липня
42
06:48, 24 липня
12
live comments feed...