
COVID-19
09:06, 22 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
Київ опинився за крок до «червоної» зони
COVID-19
У найближчі дні Київ перейде до «червоної» зону карантину через стрімке розповсюдження коронавірусу. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.
«Ми перейдемо у «червону» зону карантину, бо ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. За минулу добу в Києві – майже 1200 нових хворих та 39 летальних випадків. Вік, тих, хто помер, – від 29 років»,- зауважує Кличко.

Мер такой додав, що у лікарнях Києва понад 50% ліжок, які підготували для лікування хворих на covid-19, заповнені, а з киснем заповнені більш, як 63%. Кріс того, 98% госпіталізованих – не щеплені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
3
10:12, 18 червня
1
22:30, 23 червня
09:19, 17 червня