
Спорт
18:07, 22 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
Ірпінські шахістки привезли золоту і бронзу з чемпіонату Київщини
Спорт
Шахістка з Ірпеня Анна Бульбачинська стала чемпіонкою Київської області серед дівчат. Ще одна юна спорстменка Надія Василенко посіла третє місце в категорії 2010 року народження. Про це повідомилоуправління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.
Обидвоє вони є вихованками шахового клубу при Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі.

В Ірпінь привезли золото в бронзу з чемпіонату шахів
На чемпіонаті Київщини змагалися юнаки та дівчата 2002–2010 р. н. та молодші. Першість була організована Київською обласною федерацією шахів. У церемонії нагородження брав участь чотириразовий чемпіон України Антон Коробов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
22:30, 23 червня
11:02, 18 червня
10:12, 18 червня
1
12:54, 11 червня