
COVID-19
17:10, 27 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
«Ірпіньводоканал» посилив обмеження для відвідувачів через COVID-19
COVID-19
Підприємство «Ірпіньводоканал» посилює карантинні обмеження для відвідувачів.
Про це офіційно повідомляє керівництво комунального підприємства.
«На жаль, епідемічна ситуація стрімко погіршується, але КП “Ірпіньводоканал”, як стратегічно важливе підприємство, зобов’язаний за будь-яких умов продовжувати свою роботу. Ми намагаємося максимально подбати про безпеку як наших споживачів, так і наших співробітників, тому посилили запобіжні заходи на підприємстві. Проведення прийому споживачів здійснюється за наявності COVID-сертифіката про вакцинацію або негативного тесту на COVID», – йдеться у повідомленні.

Керівництво запевняє, що у підприємстві буду проводити провітрювання, кварцування, прибирання та дезінфекцію приміщень.
Приймати звернення в «Ірпіньводоканалі» будуть дистанційно, також можна:
- отримати наявну інформацію щодо свого особистого рахунку;
- провести перерахунок та коригування обсягів постачання холодної води та водовідведення;
- відкоригувати дані споживача (щодо кількості мешканців, наявності бойлера та ін.);
- зробити заявку на опломбування/розпломбування лічильника;
- внести дані про повірку лічильника;
- передати показники квартирних приладів обліку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
10:59, 5 червня
00:57, 11 червня
12:54, 11 червня