• Головна
  • До бізнес-спільноти Київщини приєдналося понад 16 тисяч підприємців
11:44, 2 листопада 2021 р.
Надійне джерело

До бізнес-спільноти Київщини приєдналося понад 16 тисяч підприємців

За січень – вересень поточного року на Київщині започаткували власну справу понад 16 тисяч суб’єктів господарювання. Перевищення показника аналогічного періоду 2020 року становить 19% або 2,7 тисячі платників. 

Наразі в територіальних органах податкової служби пристоличної області обліковується понад 188 тисяч платників податків, із них 80 тисяч юридичних осіб та 108 тисяч фізичних осіб – підприємців. Ріст загальної кількості до минулорічного показника становить 5% або 8,9 тисяч платників.

Реєстр платників єдиного соціального внеску налічує 272,7 тисяч платників. Це на 8% або 21 тисячу більше січня-вересня 2020 року. 

ГУ ДПС у Київській області звертає увагу початківців, що згідно з Порядком обліку платників податків і зборів затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011  № 1588 (із змінами та доповненнями) в контролюючих органах також повинні обліковуватися:

  • угоди про розподіл продукції, на які поширюються особливості податкового обліку та оподаткування діяльності за такими угодами, визначені розділами V та XVIII Податкового кодексу України;
  • договори управління майном та договори про спільну діяльність на території України без створення юридичних осіб, за якими здійснюються операції з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Податкового кодексу України (крім договорів, на які поширюються норми другого речення абзацу другого підпункту 5 пункту 180.1 статті 180 розділу V Податкового кодексу України) або розділом VI Податкового кодексу України.

ГУ ДПС у Київській області 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #ГУ ДПС #Київщина #підприємці #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...