• Головна
  • Фіскальний університет в Ірпені змінює назву
Ірпінчанам на замітку
12:10, 12 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Фіскальний університет в Ірпені змінює назву

Ірпінчанам на замітку

Зміни у освітньому житті Ірпеня тривають. Фіскальний університет змінив назву і тепер він став Державним податковим університетом (ДПУ).

Про це повідомили керівники вишу.

«Новий етап – нова назва – новий зміст. Університет державної фіскальної служби України змінює назву: відтепер ми офіційно – Державний податковий університет, який перебуває у сфері управління Міністерства фінансів України», – йдеться у дописі на офіційній фейсбук-сторінці,

На сайті закладу пояснюють, що зміна назви Ірпінського вишу відбулася у процесі реорганізації закладу шляхом приєднання до Державного податкового університету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України “Про утворення Державного податкового університету” від 6 жовтня 2021 року».

«Податковий університет – це унікальний заклад вищої освіти, що має 100-річну історію розвитку, удосконалення і змін, пройшов шлях від технікуму до провідного економіко-правового вишу країни, є лідером у підготовці фахівців фінансової сфери, економічної безпеки держави, провадить освітню діяльність за трьома рівнями вищої освіти. Це рідна Альма-матер для багатьох поколінь студентів, випускників та співробітників. Наразі університет перебуває на етапі змін та трансформацій, цього потребує сучасність і освітній простір у цілому. Адже світ не стоїть на місці, світ змінюється, а університет разом із ним. Переконані, що реорганізація – це шлях в успішне майбутнє, а нова назва – перший крок до нового сучасного університету», – йдеться на сайті.

До слова, у ДПУ, який є правонаступником Університету державної фіскальної служби України, продовжуватимуть здобувати освіта не лише ті, хто контролює наповнення бюджету нашої країни, а й інші фахівці, серед яких економісти, фінансисти, аналітики, юристи, менеджери, перекладачі, журналісти, ІТ-спеціалісти, психологи та навіть реабілітологи.

Податковий університет в Ірпені змінює назву

Податковий університет в Ірпені змінює назву

Керівництво закладу переконує, що на студенти не зазнають впливу реорганізаційних моментів. «Усі здобувачі вищої освіти, які навчаються в Університеті державної фіскальної служби України, продовжують навчання в Державному податковому університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування»,- додають в університеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #фіскальний університет #податковий університет #освіта Ірпінь #Ірпінь #новини Ірпеня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...