• Головна
  • Третій економічний бізнес-форум в Ірпені відбудеться навесні 2022 року
15:00, 12 січня
Надійне джерело

Третій економічний бізнес-форум в Ірпені відбудеться навесні 2022 року

Третій економічний бізнес-форум в Ірпені відбудеться навесні 2022 року

4 грудня в Ірпені вдруге відбувся великий економічний форум "Бізнес поряд", який зібрав тих хто хоче розпочати свій власний бізнес.  Організувала захід Громадська спілка «Ірпінська агенція розвитку» на чолі з депутаткою Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Оксаною Нечитайло, яка у коментарі редакції "04597" розповіла про те, як з'явилася ідея такого форуму і чому варто потрапити на насутпний форум у 2022 році.

Як виникла ідея створення такого заходу, як  Ірпінський економічний форум?

- Ірпінь - молоде місто. Більшість населення - економічно активні мешканці, які, в міру своєї фінансової грамотності, розуміють необхідність приумножувати свої заощадження. Значний відсоток планує чи уже здійснює ведення бізнесу в громаді, тому створення заходів, ком’юніті для приумноженя можливості спілкуватися потенційним партнерам, клієнтам, інвесторам є надзвичайно актуальним.

Для кого корисний економічний форум? 

-Це крутий захід для діючих підприємців у громаді, для активної молоді, що мріє розвиватися в регіоні, для нових мешканців, які мріють про власну справу та для тих, хто ще не знає, що мріє про власну справу. На жаль, рівень фінансової грамотності населення невисокий, тому значний відсоток не розуміє необхідності створення фінансових потоків, крім заробітної плати.

Наскільки Ірпінський економічний форум 2.0 був успішнішим за Ірпінський економічний форум 1.0? 

-Не можна порівнювати ці два заходи: різні спікери, запрошені експерти, теми обговорення. Але, з впевненістю можна говорити про значний відсоток учасників, які відвідали і перший і другий форум, що свідчить про формування спільноти постійних учасників. Це і є успіх двох заходів.

Скільки учасників зареєструвалося на участь?

-Зареєстрованих було близько 300 учасників, це менше, ніж попередній раз. Але, по факту, в залі було учасників більше ніж перший раз. По-перше, спрацювало те, що цього разу ми вели лише платну реєстрацію; по-друге, захід був перенесений через карантин і у людей було більше часу зважити свою зайнятість та відповідально зареєструватися і прийти.

Чому підприємець має обрати саме Ваш Економічний форум? Назвіть 3-5 ваших переваг.

-Тому що ми створюємо умови для колоборації всіх хто цікавиться створенням й розвитком малого чи середнього бізнесу у нашому регіоні. Тому що ми не про «прийти послухати, які круті маштабні бізнесмени», а про «факапи по дорозі самореалізації діючих підприємців громади».

Такий формат заходу в Приірпінні один і це «Бізнес Поряд». Ми запрошуємо спікерів, історії яких можуть наших мешканців дійсно зацікавити і надихнути. Ми це робимо за маленькі кошти, які ж потім направляємо на благодійність тим, хто потребує допомоги.

Як гадаєте чи не вичерпали Ви направлення/сфери бізнесу про які було б цікаво дізнатися мешканцям Ірпінської громади?

-Однозначно, ні. Ірпінь - дуже активне місто, і в економічному плані також. У нас є представники різноманітних сфер діяльності про які, часто, мешканці й не знають. Крім того, «забудовник від забудовника різниться».

Хедлайнером першого форуму був Володимир Карплюк, другого став Лев Парцхаладзе. А чи знаєте вже хто стане хедлайнером форуму у 2022 році?

-На місце хедлайнера ми обираємо не просто успішних підприємців. Ми запрошуємо бізнесменів-стратегів, представників соціально-відповідального бізнесу, що має свою історію іміджу. У нас є попередні домовленості з «цікавою» кандидатурою, але поки я хочу залишити цю інформацію в таємниці. Як тільки ми анонсуємо наступний захід, то відразу відкриємо цю особистість.

Знаємо, що активну участь в організації заходу взяла Юлія Савельєва, у якої виявили інвазивну карциному молочної залози, як наші читачі можуть допомогти Юлії? 

-Так, Юля просто неймовірна людина. Вона не просто нам допомагала. З того моменту, як ми познайомились вона стала членом нашої команди, частиною нашої сім’ї. Це людина з неймовірними навиками роботи в команді та з великим сердце.

Для тих, хто бажає допомогти, залишаю Вам карту «МОНОБАНК» Юлії - 4441 1144 2709 1077

Як можна стати частиною команди Спілки «Ірпінська агенція розвитку?

-Ми завжди раді прийняти в команду нових людей з амбіціями та бажаннями робити щось корисне та розвиваюче для Ірпінської громади. Якщо ти бажаєш долучитися до Ірпінської агенції розвитку просто напиши нам в інстаграм/фейсбук: Irpin Development Agency.

Ви як голова ГС «Ірпінська агенція розвитку» та головний організатор розкажіть, як саме ви підбираєте команду?

-Наша команда - це активні люди, яким цікаві діючі проєкти Агенції, які ініціюють ідеї заходів, що сприяють покращенню економічного клімату та фінансової грамотності регіону.

Як це проводити захід у період CОVID-19?

-Звісно в час пандемії процес організації заходу стає важчим, але коли є велике бажання у всіх, хто залучений до процесу, все можливо. Ми розставили стільчики за півтори метра, закупили антисептики та маски і, всім хто не вакцинований чи виявив бажання удостовіритися, робили експрес-тести на COVID-19.

Що найважливіше в організації такого масштабного заходу?

-Найважливіше - це прагнення кожного члена команди спрацювати на спільний результат.

Чи відома дата проведення Ірпінського економічного форуму «Бізнес Поряд» 3.0?

-Ще ні, але ми знаємо, що це точно буде весною 2022 року.

На попередньому заході було багато представників різного бізнесу. Чим плануєте здивувати наступного разу?

-Наш метод дивувати і зацікавлювати - це спікери й експерти з «родзинкою», тож чекайте анонсу заходу, буде неймовірно корисно та цікаво, це ми Вам обіцяємо. До зустрічі на Ірпінському економічному форуму «Бізнес Поряд» 3.0

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #економічний форум Ірпінь #Оксана Нечитайло #Ірпінь #Ирпень #новини Ірпінь #Карплюк #нові обличчя
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...