
18:54, 1 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Бучасервіс видає платіжки Ірпіньводоканалу за свої
Комунальне підприємство «Бучасервіс» видає платіжки КП «Ірпіньводоканал» за свої і нібито обслуговує жителів Бучі та Ворзеля. Про це повідомляє керівництво підприємства на фейсбук-сторінці.
«КП “Ірпіньводоканал” інформує жителів Бучі та Ворзеля щодо неправомірності дій КП “Бучасервіс”. КП “Ірпіньводоканал” продовжує надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення жителям Бучі та Ворзеля. Договори з КП “Ірпіньводоканал” є чинними, оплата згідно договорів здійснюється і надалі. Втім, 1 лютого 2022 року КП “Бучасервіс” розповсюдило повідомлення про свої тарифи на аналогічні послуги, які насправді надає КП “Ірпіньводоканал”», – йдеться у повідомленні.
Також у дописі зауважується, що дії Бучанської міської ради та КП “Бучасервіс” є предметом для посиленої уваги з боку прокуратури та правоохоронних органів.
«Це дуже нагадує аферу бучанської влади з метою введення в оману своїх жителів для отримання прибутків через скандальне підприємство КП “Бучасервіс”, яке вже фігурує у ряді кримінальних проваджень. Платежі від населення на КП “Бучасервіс” можуть бути виведені на інші потреби, а людям доведеться здійснювати повторні оплати», – попереджає «Ірпіньводоканал».
До того ж, КП «Бучасервіс» не має власної матеріально-технічної бази для надання послуг із централізованого водопостачання та водовідведення.
«Про будь-які спроби захопити майно КП “Ірпіньводоканалу” підприємство одразу повідомлятиме правоохоронні органи, прокуратуру, ЗМІ, громаду та керівництво Київської області», – підсумувало керівництво Ірпіньводоканалу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
Вчора
17:45
30 квітня
16:34
28 квітня
14:00
28 квітня
Оголошення
11:17, 1 травня
87
16:52, 24 квітня
73
11:17, 1 травня
34