
10:35, 2 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Ірпінську ялинку пакують в коробки
Не встигли оком моргнути, як закінчилися усі новорічні свята, а новорічне містечко в Ірпені починають розбирати.
З самого ранку ірпінські комунальники почали демонтувати ялинку і пакувати її у коробки. Розбирати сьогодні почнуть і новорічну ілюмінацію.
До речі, ірпінська ялинка стояла довше, ніж столична. У Києві ялинку на Софіївський площі демонтували ще 18 січня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
09:19, 17 червня
10:22, 16 червня
91
10:12, 18 червня
1
22:30, 23 червня