• Головна
  • 25-26 лютого в Ірпені пройде III Міжнародний форум з економічної безпеки
19:44, 2 лютого 2022 р.
Надійне джерело

25-26 лютого в Ірпені пройде III Міжнародний форум з економічної безпеки

25-26 лютого в Ірпені в Державному податковому університеті відбудеться форум з питань економічної безпеки держави та бізнесу.

Міжнародний форум «Економічна безпека держави та бізнесу: нова філософія партнерства»  покликаний створити майданчик для обміну  науковими розробками і практичним досвідом формування ідеології та процедур партнерства держави й бізнесу, посилення комунікаційних спроможностей компетентних органів іноземних держав у протидії глобальним економічним загрозам.

Очікується участь експертної спільноти з понад десяти країн світу. Організацію форуму вже підтримали Міністерство фінансів України, Бюро економічної безпеки, Агентство з розшуку та менеджменту активів.

Під час форуму планується проведення ряду заходів. Серед яких: зустріч представників влади та бізнесу в форматі open talkде буде проведено діалог щодо актуальних питань новацій, пов’язаних зі змінами в законодавстві, питань розвитку бізнесу в постковідний період, розвитку партнерства.

До участі у зустрічі запрошуються представники бізнес-асоціацій та представники органів влади

Ефективним заходом має стати круглий стіл на тему «Нові тренди у підготовці фахівців з економічної безпеки держави: міжнародна мережева співпраця». У списку учасників провідні профільні навчальні та наукові  установи: Академія фінансової гвардії Італії, Естонська академія безпекових наук, Академія протидії економічній злочинності Великобританії, Центр митних та акцизних досліджень Університету Чарльза Стерна (Австралія) тощо.

Також Ірпінь на два дні стане епіцентром обговорення проблематики з митної безпеки. Планується проведення дискусійної панелі з питань протидії контрабанді та порушенням митних правил, проблемних аспектів та перспектив розвитку системи митного контролю.

Організатори запрошують усіх бажаючих стати учасниками міжнародного заходу. Форум пройде у змішаному форматі. Offline – на території Державного податкового Університету, online – за допомогою платформи ZOOM.

Участь у заходах – безкоштовна.

Обовязкова реєстрація за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #форум з безпеки Ірпінь #новини Ірпеня #Ірпінь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...