
15:20, 7 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Делегація з Ірпеня зустрічається з головою ДТЕК області
У понеділок о 15.00 розпочалася зустріч між делегацією з Ірпеня та керівником ДТЕК області Віталієм Шайдою.

З боку Ірпеня в делегації міський голова Олександр Маркушин, депутат ІМР Максим Плешко, представники ряду ОСББ та житлових комплексів.
"Ірпінчан загалом цікавить два питання: що робить ДТЕК в плані модернізації мереж. Щоб не було більше аварій на лініях. Та вирішення питання прямих договорів з енергокомпанією. Так як в ряді ЖК забудовники кілька років не можуть перевести власників квартир на прямі угоди", - пояснив учасник делегації Максим Плешко предмет зустрічі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
22:30, Вчора
15:10, 22 червня
3
15:15, 22 червня
3
15:10, 22 червня