• Головна
  • В Ірпені запустили побудову житла для тих, хто його втратив
11:20, 16 травня 2022 р.
Надійне джерело

В Ірпені запустили побудову житла для тих, хто його втратив

Сесія ІМР прийняла ряд рішень щодо реалізації програми Президента. Зокрема, прийняла до комунальної власності нерухоме майно та земельну ділянку санаторію «Ластівка» по вул. Пушкінська, 80. 

Раніше земля перебувала в постійному користуваннні Комунального підприємства Київської обласної ради. Тут розміщувався старенький санаторій, де проходили оздоровлення після лікування туберкульозу 20-30 дітей із Київської області. Більшою мірою будівлі санаторію були  зруйновані окупантами, а днями обласна рада передала майно і землю Ірпеню. 

На сесії у понеділок міські депутати вирішили провести інвентаризацію, списати майно та зареєструвати право власності на земельну ділянку за Ірпінською міською радою.

Іншим рішенням міська рада дала дозвіл на розробку детального плану території вказаної земельної ділянки. 

Як ми повідомляли раніше, держава готова надати Ірпеню фінансування на швидку побудову житла для тих громадян, які його втратили внаслідок війни. З боку міста було необхідно знайти та підготувати відповідну ділянку. 

Як заявив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин в Ірпені повністю зруйновано 1500 квартир і 2000 приватних садиб зруйновано частково, або повністю.

Що побудують?

На вказаній ділянці площею 7 га передбачається будівництво ЖК малої висотності у 5 поверхів загальною площею 50  тисяч метрів квадратних. Також передбачається побудувати на цій території на площі у 50 соток комунальний дитячий садочок.

Чимало мешканців Ірпеня уже почали критикувати такі рішення Ірпінської міської ради. Однак, ті громадяни, які втратили жито дивляться з великою надією на ці кроки влади. За намірами, житло має бути збудоване уже до кінця цього року. Адже ті, хто сьогодні залишилися без квартир або виїхали, або проживають в наметових містечках чи старих санаторіях. 

Під час сесії представник однієї з ГО Ірпеня назвав волюнтаристським таке рішення і виступив проти. На що міський голова Ірпеня емоційно порадив йому поспілкуватися із тими, хто сьогодні живе в гаражах і наметах, «з родинами загиблих героїв, половина з яких ще й житло втратили».

Після розробки детального плану території кварталів по вулиці Пушкінська, перед затвердженням він буде презентований перед місцевими мешканцями прилеглих будинків. «Коли на руках буде конкретика, ми підемо до людей, покажемо і обов’язково врахуємо їхню думку», - додав мер Ірпеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #новини Київщини #сесія Ірпінської міської ради #мер Ірпеня
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...