• Головна
  • UNICEF розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: подробиці
18:30, 16 червня 2022 р.

UNICEF розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: подробиці

UNICEF розширив критерії отримання грошової допомоги для сімей: подробиці

UNICEF розширив критерії отримання грошової допомоги для багатодітних сімей і родин, які виховують дітей з інвалідністю. Про це повідомив Ірпінський Вісник з посиланням на пресслужбі організації.

З 15 червня, участь у програмі можуть взяти родини, що належать до однієї з двох категорій:

  • мають троє і більше дітей до 18 років;
  • мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Подати заявку на програму грошової допомоги можна самостійно на сайті.

Крім того, у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях можна звернутися до соціальних працівників, які у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми.

«Родинам, які відповідають новим критеріям і вже подали заявку, не потрібно реєструватись знову. Їхні дані буде розглянуто. Допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, реєстрація на сайті не означає, що родина автоматично отримає допомогу, адже заявки проходять два етапи перевірки:

  • Технічний відбір. Це перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них технічних помилок. Якщо документи пройшли технічний відбір, голова домогосподарства отримує СМС із номера 4224. Повідомлення надходить на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів.
  • Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо домогосподарство, яке подало заявку, відповідає критеріям програми та ще не отримало допомоги від жодної іншої міжнародної гуманітарної організації, йому буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.

«Родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2 220 грн/міс. на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб. Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці. Коштами, нарахованими у рамках програми допомоги «Спільно», родина може розпоряджатися на власний розсуд», – зазначили в організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...