• Головна
 • Як правильно вибрати підрядника на монтаж покрівлі?
Новини компаній
15:27, 2 серпня 2022 р.

Як правильно вибрати підрядника на монтаж покрівлі?

Новини компаній

Якісна, надійна довговічна покрівля даху– відповідальний процес, який варто довірити лише досвідченим фахівцям. Найкраще довірити будівництво під ключ на основі готового проєкту. На кожен етап робіт наймати нових працівників не найкращий варіант, адже кінцевий варіант може відрізнятися за задуманою як за якістю, так і бюджетом. Неякісні покрівельні роботи, погано встановлені мансардні вікна— це дах, що вічно протікає, а також зайві витрати на ремонт. Дах та всі його елементи повинні міцними та надійно встановленими, для цього потрібно знайти надійну компанію-підрядника.

aYZ45AXh-OW0dknz5PUSWkDbqgISjlvIxtgtXj4LmRE9orHL_w-ZwPe6kgltLVznJMHa-FrNViqBFXQ66S5sEIq_SY63aQ7IRuC5XfK67ToB-hrR-QjPB5kN9rlIaKPXC-aMxnXrXdB844qPXtrjjO8

Якісна покрівля збільшує корисну площу будинку, а в даху, що утеплює, можна навіть жити в будь-яку пору року. Вона також покращує зовнішній вигляд будівлі та скорочує витрати на енергоспоживання завдяки скороченню тепловтрат через дах.

Вибір підрядника: навіщо звернути увагу?

Покрівельні роботи у Києвіта області виконують різні компанії. Насамперед клієнти орієнтуються на репутацію компанії, своєчасність та якість робіт. Багато інформації можна отримати з відгуків замовників, форумів, завдяки їм можна скласти об'єктивне уявлення про перспективи співпраці з тією чи іншою компанією.

Якщо вам потрібний дах під ключ,під час вибору підрядника на монтаж покрівлі оцінюйте ряд параметрів:

 1. Надійність. Переконайтеся, що організація має відповідні ліцензії, має велику кількість фахівців, оформляє офіційний договір співробітництва та пропонує різні варіанти оплати.   

 2. Компетентність та професіоналізм. Співробітники компанії повинні добре розумітися на нюансах покрівельних робіт, надавати аргументовані рекомендації щодо прийняття того чи іншого рішення.

 3. Відповідальність. Як правило, надійні підрядники надають гарантію на свої роботи та матеріали.

 4. Успішний досвід. Оцінити кваліфікацію та рівень будівельної компанії можна за портфоліо виконаних робіт (фото та відео).

Для кожного замовника на покрівельні роботи ціна розраховується індивідуально з урахуванням складності проєкту, конструкції, необхідних матеріалів та інших факторів. 

Виконання покрівельних робіт під ключ включають:

 1. Виїзд на об'єкт для попередніх вимірів.

 2. Розробка проєкту та складання кошторису.

 3. Встановлення кроквяної системи.

 4. Теплоізоляція, гідро- та пароізоляція даху.

 5. Укладання покрівельних матеріалів.

 6. Встановлення водостічної системи.

 7. Фінішні роботи.

Розцінки на покрівельні роботита терміни виконання обумовлюються ще перед початком робіт, це дозволяє клієнтам на старті оцінювати результати співпраці. Через те, що ціна на послуги нижче середньориночної може свідчити про неякісні матеріали, або не належну якість робіт.

Мешканцям Києва та області рекомендуємо звернути увагу на  організацію «Альянс Сучасного Будівництва». Тут надають всі види монтажних робіт, а також колектив однодумців з високою професійною кваліфікацією. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...