Новини компаній
12:00, 16 серпня 2022 р.

Правильний вибір УЗД апарату

Новини компаній

Кожна лікарня, поліклініка та медичний центр потребує якісне медичне обладнання і з основних типів медичних пристроїв можна виділити ультразвукові системи, які потрібні для діагностики майже у всіх галузях медицини.

Як вибрати УЗД апарат

Ультразвукова техніка має підбиратися з урахуванням типу діагностики. Тому спочатку необхідно поставити ряд вимог та вибирати згідно з областю застосування. Як тільки мета буде визначена, узи аппарат можна вибирати серед:

 • Чорно-білих або кольорових.
 • Мобільних або стаціонарних.
 • Переносних апаратів.
 • Універсальних або спеціалізованих.
 • Замовити додаткові опції.
 • Вартістості УЗД апарату

Слід зазначити, що ціна УЗД системи буде складатися з деяких чинників. Дуже часто медичні установи виділяють деякий бюджет на конкретне обладнання. Тому якщо ви знаєте свій бюджет, необхідно вибирати по класах:

 • Експертний.
 • Преміум.
 • Високий.
 • Економ.

Ці варіанти відрізняються не тільки ціною, але й функціоналом, зручністю у використанні, діагностичною точністю та навіть дизайном. Економ клас – апарати, які добре справляються з необхідним набором функцій. Якщо мова йде про преміум сегмент, вам необхідно розуміти, яка саме комплектація знадобиться для роботи. Такий апарат може відрізнятися по вбудованому пакету вимірювання, мережевій можливості, додатковому функціоналу. Насамперед необхідно вивчити комплектацію приладу перед закупівлею, що дозволить покращити якість в обслуговуванні клієнтів. В експертному класі необхідно приділити увагу УЗ сканеру, який використовують в загальному призначенні. Такий апарат здатен працювати увесь день без ламання, такі УЗД системи довговічні.

Комплектація УЗД апаратів

При виборі моделі ультразвукової апаратури необхідно звернути увагу на комплектацію, що достатньо сильно буде позначено на ціні. Яка комплектація мається на увазі:

 • Спеціалізований модуль.
 • Програма вимірювання.
 • Параметри та вид датчика.
 • Кількість датчиків.

Ергономічність параметрів – порти, можливість в підключенні периферійних приладів, діагональ монітора.

Кожна спеціальна програма розроблена виробником для отримання додаткових даних, а також для швидкої обробки розрахунків. Лікар, для якого купується таке обладнання, має вміти правильно застосовувати обладнання, тому ми пропонуємо безкоштовне навчання на системах, які цього потребують.

Важливим параметром вибору є візуалізація, тому при виборі лікар підбирає УЗД апарат, який має мінімальну зернистість, а найкращим варіантом при достатньому бюджеті буде кольоровий апарат.

Преміальний та експертний класи ультразвукової техніки

Апарати для діагностики преміальних та експертних класів дуже пильно слідкують за якістю зображення, тому на сучасному медичному ринку пропонують з кожним разом більшу діагональ моніторів, роздільну здатність, а також підключення додаткових моніторів чи рекордерів. Таким чином робота лікаря буде зручною, а якість послуг для пацієнтів високою. При виборі ультразвукової техніки необхідно придбати термопринтер з папером, джерело безперебійного живлення і не забути про спеціальний гель, без чого стає неможливо проведення УЗ-діагностики. Якщо вибрати ультразвуковий сканер правильно, ви зможете отримати бездоганного помічника для точності досліджень, що суттєво підвищує репутацію центру або клініки. З купівлею ультразвукової техніки у нас, ми пропонуємо розширений термін гарантійного строку, підтримку клієнта з початкової заявки й до навчання лікарів на новому обладнанні, а також підтримку нашого сервісного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...