• Головна
  • Чому слід обрати систему сигналізації для охорони житла
Новини компаній
13:04, 1 листопада 2022 р.

Чому слід обрати систему сигналізації для охорони житла

Новини компаній

Статистика поліції фіксує близько 100 тисяч крадіжок зі зломом щорічно. Тому побоювання домовласників щодо свого майна цілком обґрунтовані. Найефективніший спосіб перемогти злодія — це правильно підібрана система сигналізації. Сама її наявність відлякує більшість грабіжників. Дослідження, проведені

серед засуджених показують, що 60% злочинців відмовляються від спроб злому, якщо в будинку є сигналізація.

З іншого боку, ті, хто вирішив вдертися, найчастіше відволікаються на спрацювання датчиків (лише десяток відсотків нічого з цим не роблять). Просто злочинці теж прораховують ризик, хай і несвідомо. В будинку із сигналізацією різко зростає небезпека нещасного випадку. При цьому чим раніше вдасться збентежити або налякати зловмисника, тим краще. Тож охорона квартири київ або будинку в будь-якому місті не має обмежуватися лише примітивними засобами.

Роль сигналізації для охорони

Типова сигналізація зазвичай заснована на датчиках руху в приміщенні, тому спрацює лише тоді, коли злодій уже всередині. Однак краще, якщо він буде виявлений, коли спробує виламати двері або розбити вікно. Ще краще система, яка зреагує, коли злодій зламає паркан і лише наблизиться до будівлі.

Чому слід обрати систему сигналізації для охорони житла, фото-1

З одного боку, факт усвідомлення того, що хтось вдерся до нашої оселі, руйнує почуття безпеки. Другий аспект — матеріальний. Пошкоджені вхідні двері найчастіше приводять до великих витрат та клопотів. Вартість усунення пошкоджень іноді може перевищувати вартість вкрадених речей (особливо якщо сигналізація лякає злодія). Від цього здатна захистити хороша система. І хоча вона буде дорожчою, ніж та, яка працює тільки в самому будинку, але не вимагає захмарної суми.

Рівень загрози та вибір системи сигналізації

Основний принцип вибору правильної системи охоронної сигналізації у тому, щоб пристосувати її до потреб, тобто насамперед до рівня небезпеки. Не можна ставитися до таунхауса посеред закритого селища, так само як до будинку, що стоїть самотньо біля лісу, далеко від інших будівель. Також дуже важлива специфіка самої оселі та нерухомості. Має значення розмір будинку та ділянки, чи видно під'їзди та вікна з дороги та від сусідів, рельєф місцевості тощо. Рівень достатку, а точніше те, як вас сприймають в окрузі, також має велике значення.

Ви повинні враховувати ці фактори, перш ніж звертатися до охоронної компанії. Фахівець, звичайно ж, спитає подробиці. Швидше за все, оглянувши будинок і ділянку, він зверне увагу на те, чим знехтували. Лише тоді зможе запропонувати конкретні технічні рішення.

Чому слід обрати систему сигналізації для охорони житла, фото-2

Хороша сигналізація повинна:

  • швидко реагувати на загрозу;
  • бути стійкою до руйнування (компоненти повинні мати достатню механічну міцність або доступ до них повинен бути утруднений).

Оскільки системи охоронної сигналізації реагують на присутність всіх людей (включно з домочадцями), при виборі типу захисту важливо вирішити, чи буде пересування людей вільним, частково обмеженим або повністю виключеним.

Системні компоненти

Найпростіша сигналізація складається з:

  • датчиків — елементи, що приймають інформацію про загрозу та переробляють її у відповідні сигнали;
  • сирена — елемент, що повідомляє про загрозу.

Кожна складніша система охоронної сигналізації також оснащена панеллю управління, що контролює її роботу. Пульт збирає, зберігає та аналізує інформацію, яка надходить від датчиків, активує та вимикає сигналізацію, керує подачею живлення в систему. Система включається та вимикається за допомогою ключів, які можуть бути електромеханічними, електронними (кодовими), інфрачервоними. Вони зазвичай оснащуються двома видами живлення: основним від мережі та аварійним — від батареї або акумулятора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...