• Головна
  • Китай готується до війни з Росією
РІШЕННЯ ПАРТІЇ
20:05, 28 жовтня 2022 р.

Китай готується до війни з Росією

РІШЕННЯ ПАРТІЇ

Китай взяв курс на формування біполярного світу, у якому один полюс – Захід на чолі зі США, а другий – Китай і сателіти.

На ХХ з'їзді компартії Китаю Сі Цзіньпін посилив свій вплив у партії та державі. Він прямо заявив, що незабаром світ буде біполярним. Ця теза суперечить минулим позиціям Китаю та РФ про бажання будувати біполярний світ.

Також на з'їзді вирішено модернізувати армію та посилити ідеологічну роботу. Китай готується до війни. І це – не війна із Тайванем. Воювати зі США (які декларують готовність до захисту Тайваню) Пекін не має наміру. Навіщо воювати з тим, кого Китай бачить контрагентом біполярного світу? Тайвань зачекає. Є цілі жирніші.

Пекін готується поглинути Сибір із виходом до Арктики

«Підтримка» Китаєм Росії на протистояння із Заходом – тактичне рішення. Воно послаблює Захід та веде до критичної слабкості РФ. Наслідком чого стане анексія Китаєм Далекого Сходу і Сибіру.

Довірившись Китаю, влада РФ зробила ще більшу помилку, ніж непідготовлене вторгнення в Україну. Китай уже дивиться на Росію не просто як на слабкого партнера, а як на ресурсного донора.

Під час спалювання армії в Україні, Росія послабила військову присутність на Далекому Сході. Кордон з Китаєм оголений. Конфлікт із Заходом призвів до того, що США не стримуватиме Китай у разі спроби анексії частини РФ.

Варто додати, що у Китаї на рівні національного міфу живе ідея про «втрачені території», які були захоплені Росією у XIX столітті. Вона циркулює у соцмережах та шкільних підручниках.

А привід «захистити» китайськомовних співвітчизників Сибіру довго шукати Піднебесній не доведеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#китай #росія #війна #пунін #сибір #тайвань
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...