• Головна
  • Внесок бізнесу в майбутню перемогу: досвід Нової пошти
Новини компаній
17:00, 14 листопада 2022 р.

Внесок бізнесу в майбутню перемогу: досвід Нової пошти

Новини компаній

Працювати на Перемогу – гасло, що нині стало визначальним для багатьох вітчизняних компаній. Так, у Новій Пошті вирішили перебудовувати та збільшувати логістичну мережу на допомогу фондам, які зараз потребують підтримки як ніколи.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу СТБ.

Андрій Григоров — керівник гуманітарного напряму Нової пошти розповідає: “З цієї весни компанія збільшила обсяги допомоги, оскільки зросла кількість фондів, які займаються гуманітаркою. Лише уявіть: якщо до 24 лютого в нас було 82 партнерські угоди з такими установами, то станом на листопад їх уже понад 560”.

Внесок бізнесу в майбутню перемогу: досвід Нової пошти, фото-1

Андрій Григоров – керівник гуманітарного напряму Нової пошти

Гуманітарна пошта України, що працювала з 2014 року, стала лише одним із фокусів гуманітарного напряму Нової пошти, який з’явився після повномасштабного вторгнення. Цей напрям займається не тільки перевезенням гуманітарних вантажів. До його компетенцій також входять: евакуація бізнесу, допомога ДСНС, медичним установам, фасування та доставка продуктових наборів.

У рамках співпраці із фондами та волонтерами Нова пошта доставляє гуманітарні вантажі власним коштом. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті компанії та додати документи про неприбутковість організації. Останнє – найголовніша умова.

Внесок бізнесу в майбутню перемогу: досвід Нової пошти, фото-2

Сортування гуманітарної допомоги працівниками Нової пошти

Вашу заявку розглянуть упродовж трьох робочих днів і, якщо все гаразд з документами, відразу нададуть бали. Їх можна витратити у відділеннях для розрахунку за доставку. Наприкінці кожного місяця потрібно надати звіт по використаним балам та отримати нові.

Перевозити гуманітарні вантажі за рахунок Нової пошти можна як на постійній основі, так і разово. Аби скористатися другим варіантом співпраці, треба написати заяву у довільній формі у будь-якому відділені. Тут також необхідно аргументувати неприбутковість організації. І вже за добу компанія надасть разовий код для перевезення вантажу коштом Нової пошти.

Нині у компанії кожен працює на відновлення економіки країни та  задля перемоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...